Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem


               Jauniešu Dome               Bērnu un jauniešu centrs               Aktualitātes
         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Jauniešiem Jauniešu Dome


23.08.2018

Jaunieti, iesaisties Salas novada Jauniešu domē!

Jauniešiem, vecumā no 13-25  gadiem, ir iespēja pieteikties dalībai Salas novada Jauniešu domē.  

Salas novada Jauniešu dome ir brīvprātīgs veidojums, kurā apvienojas Salas novada jaunieši (vecumā no 13 līdz 25 gadiem), lai nodrošinātu Salas novada jauniešu interešu pārstāvniecību un vajadzību aizstāvību, dotu iespēju jauniešu iniciatīvām, piedāvātu problēmu risinājumus no jauniešu skatupunkta, sagatavojot priekšlikumus Salas novada domei.

Dalība Jauniešu domē dod iespēju iesaistīties jauniešu pasākumu plānošanā, organizēšanā un īstenošanā, kā arī apgūt daudz jaunas prasmes un zināšanas dažādās jomās. Tāpat arī sniedz iespēju iepazīt neformālo izglītību, jauniešu projektu iespējas vietējā, reģionālā un starptautiskā līmenī. 

Aicinām pieteikties ikvienu jaunieti, kuram ir vēlme darboties un būt aktīvam Salas novada Jauniešu domē! Pieteikšanās ir atvērta līdz 25. septembrim. Piesakies nākot uz Salas novada Bērnu un jauniešu centru vai zvanot pa tālr. 25712909.

Iesaisties_Salas_novada_Jaunie__u_dom__.jpg

Elīna Kušiņičeva
Salas novada pašvaldības 
Jaunatnes lietu speciāliste
jaunatne@salas.lv 


19.10.2017.

 Salas novada Jauniešu domes vēlēšanas

Salas novada Jauniešu domē tika veiktas iekšējas pārmaiņas.

Par domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Rūdis Lapiņš, bet par viņa vietnieku tika iecelts Krišjānis Ivbulis. Protokoliste - Anastasija Muraško.


15.09.2017.

Jauniesu_dome_uznem_biedrus_15092017.jpg


10.10.2016.

Salas novada Jauniešu domes vēlēšanas

 07.oktobrī Salas novada Jauniešu domē tika veiktas iekšējas pārmaiņas.

Atkārtoti par domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Kārlis Deikovskis, bet par viņa vietnieku tika iecelts Rūdis Lapiņš.

Tika arī sadalīti citi pienākumi, lai padarītu Jauniešu domes darbu efektīvāku un ražīgāku.


Salas novada Jauniešu dome

Pirmais no Salas novada jauniešu domes organizētajiem pasākumiem ir „Labvakar, Zemes Stunda”, kas notika 2014.gada 29.martā placī aiz Salas Kultūras nama. Pasākuma laikā tika baudīta zāļu tēja, ugunskurā ceptas desiņas, dziedātas dziesmas, apgleznotas burkas un naksnīgajās debesīs palaistas gaismas laternas.

Iesāktais darbs tiks turpināts, lai pilnveidotu jauniešu iespējas Salas novadā, tāpēc Salas novada Jauniešu domes biedri aicina arī citus jauniešus pievienoties, lai kopā pilnveidotu gan mūsu novadu, gan paši sevi!

Jauniesu_dome_2017.jpg

Darbība

Kas ir Salas novada Jauniešu dome?

Salas novada Jauniešu dome ir brīvprātīgs veidojums, kurā apvienojas Salas novada jaunieši (vecumā no 13 līdz 25 gadiem), lai nodrošinātu Salas novada jauniešu interešu pārstāvniecību un vajadzību aizstāvību, dotu iespēju jauniešu iniciatīvām, piedāvātu problēmu risinājumus no jauniešu skatupunkta, sagatavojot priekšlikumus Salas novada domei.

Kas darbojas Jauniešu domē?

Jauniešu domes sastāvā darbojas Salas novada aktīvie jaunieši, kuru faktiskā dzīves vieta vai mācību vieta ir Salas novads un kuri pārstāv izglītojamo pašpārvaldes, jauniešu organizācijas, jauniešu interešu grupas, kultūras kolektīvus vai sporta komandas.

Ko darīs Jauniešu dome?

Organizēs dažādus pasākumus, konkursus, akcijas, projektus, vasaras nometnes un citas aktivitātes sevis un citu novada jauniešu pilnveidošanai, jaunu prasmju apgūšanai un brīvā laika bagātināšanai. Jauniešu dome izlems par novada jauniešu iesniegto projektu pieņemšanu, piedalīsies projektu organizēšanā un popularizēšanā, darbosies novada brīvprātīgo jauniešu koordinēšanā un atbalstā, kā arī līdzdarbosies ar jauniešiem saistītu lēmumu pieņemšanā Salas novadā.

Kontakti

Jauniešu domes priekšsēdētājs Rūdis Lapiņš

Priekšsēdētāja vietnieks: Krišjānis Ivbulis

Protokoliste: Anastasija Muraško

Salas novada jaunatnes lietu speciāliste Elīna Kušiņičeva,  tālrunis:.25712909, e-pasts: jaunatne@salas.lv


Normatīvie akti

Salas novada Jauniešu domes NOLIKUMS

Salas novada Jauniešu domes sēžu protokoli

28.februāris Nr.1-2014

14.marts Nr.2-2014

21.marts Nr.3-2014

17.aprīlis Nr.4-2014

Nr.11, 02.09.2016.

Nr.12, 07.10.2016.


 

 

 

 

 © 2009-2017 Salas novada dome