Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra


               Pasākumu plāns               Salas kultūras nams               Sēlpils kultūras nams               Biržu tautas nams               Raiņa klubs-muzejs               Bibliotēkas
         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Kultūra Raiņa klubs-muzejs


Raiņa klubs-muzejs
Adrese
"Raiņa klubs", Sēlpils pagasts,
Salas novads, LV 5232
Tālrunis
65220920, 27839705
 Kontaktpersona 
Anita Bārzdiņa
 E-pasts 
seelpils@inbox.lv

Raiņa klubs-muzejs savu darbību uzsāka 1982. Gadā. Materiālus vāca un ekspozīciju veidoja muzeja vadītājs Albīns Jegermanis.

2007. gada jūlijā, pēc Raiņa kluba renovācijas, muzejs ir ieguvis jaunas telpas un aprīkojumu. Raiņa kluba-muzeja ekspozīciju veido materiāli par Sēlpils pagastu.

Pamatojoties uz Salas novada domes 2014.gada 27.februāra lēmumu (protokols Nr.3, 9.punkts) ar 2014.gada 1.martu noteikt maksu par telpu Salas KN, Sēlpils KN, Biržu TN, Raiņa klubā – muzejā un Zvejnieklīcī sekojoši:

Objekta nosaukums,

adrese

Iznomājamā telpa

Cena euro 1 h (bez PVN)

Juridiskām pers.

Fiziskām pers.

Raiņa klubs – muzejs, Sēlpils pagasts, Salas novads

lielā zāle, mazā zāle (izstāžu zāle), 2.stāva telpa

20

10

 3. No nomas maksas (izņemot maksu par autotransporta stāvvietu Zvejnieklīcī) atbrīvoti: Salas novada pašvaldības iestādes un struktūrvienības, Salas novada pašvaldības amatierkolektīvi.

4. Nomas maksa (izņemot maksu par autotransporta stāvvietu Zvejnieklīcī) 75 % apmērā tiek samazināta Salas novada teritorijā reģistrētajām nevalstiskajām organizācijām un Salas novada pašvaldības amatierkolektīvu dalībniekiem.


 

 

 

 

 © 2009-2017 Salas novada dome