Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra


               Pasākumu plāns               Salas kultūras nams               Sēlpils kultūras nams               Biržu tautas nams               Raiņa klubs-muzejs               Bibliotēkas
         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Kultūra Salas kultūras nams


Jauns_att__ls.png


Salas kultūras nams

Adrese

Skolas iela 2, Sala, Salas pagasts,
Salas novads, LV 5230

Tālrunis

65237870, 20233947

E-pasts

salaskn@inbox.lv

Direktore

Maija Bataraga-VilkaSalas kultūras nama
darba laiki

P

8.00-17.00

O

8.00-17.00

T

8.00-17.00

C

8.00-17.00

P

8.00 -16.00

S, Sv

Brīvs

Pusdienlaika pārtraukums

12.00-13.00

Salas kultūras nama ēka ir celta 1971. gadā ar kopējo platību 947 m2. 2012. gadā tika realizēts Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA), Latvijas Lauku attīstības programmas 2007.-2013. gada pasākuma „Pakalpojumi ekonomikai un iedzīvotājiem” projekts „Saieta namu vienkāršotā rekonstrukcija Salas novadā” Rekonstrukcija tika veikta ar mērķi, lai veicinātu publiskās infrastruktūras kvalitātes uzlabošanos Salas novadā apdzīvotības saglabāšanai. Šī projekta ietvaros tika veikta Salas kultūras nama skatītāju zāles vienkāršotā rekonstrukcija, mainot zāles interjeru, inventāru un uzlabojot akustisko zāles skaņu.

 Šobrīd Salas KN ir 4 zāles: lielā zāle, kas paredzēta 300 skatītājiem, izstāžu zāle, mazā zāle 3. stāvā un kinozāle. No tehniskās puses Salas KN ir nodrošināts gan ar skaņas, gan ar gaismas aparatūru. Gaismas aparatūra: gaismas pults, gaisma TAR 56 (2), Gaisma AMERICAN DJ 64 ( 4), PAR kompl. ar lapmu (4), prožektori (2), starmetis (4). Skaņas aparatūra: mikrofona statīvs K&M (3), skandas statīvs BOX-3, mikrofons AKV (2), aktīvā skanda db Tehnologies Opera Live 402 (2), Skaņu pults Souncraft EFX8 (1), skaņas iekārta Behringer EIROLIVE (1).

Salas KN misija:

Uzlabot dzīves kvalitāti, veicināt daudzveidību, līdzsvarotību, izcilību kultūrā, palielinot kultūras ieguldījumu pašvaldībā un indivīda attīstībā, sekmēt pieejamību kultūras vērtībām visiem pagasta iedzīvotājiem, saglabājot savdabīgās kultūras tradīcijas, to pārmantojamību, latviešu valodu un jaunrades potenciālu.

Salas KN darbība:

Salas kultūras nams savā darbībā ir pakļauts Salas novada pašvaldībai un darbojas uz Nolikuma pamata. Salas kultūras nams ir Salas novada pašvaldības iestāde, kura nav atsevišķi reģistrēta Uzņēmumu reģistrā. Kultūras namam ar pašvaldību ir vienots reģistrācijas numurs un norēķinu konts. Salas kultūras nama finanšu pārvaldības sistēmā ir nodalīta finanšu vadība un grāmatvedība. Finanšu vadību iestādē veic kultūras nama direktore, bet grāmatvedības funkcijas veic Salas pagasta padomes grāmatvedība.
Kultūras nams darbojas vairākos virzienos: mākslinieciskā pašdarbība, valsts un tradicionālo svētku organizēšana, informatīvās un izglītojošās norises, izrāžu, izstāžu un koncertu organizēšana, izklaides sarīkojumi, telpu īre.

Salas kultūras nama NOLIKUMS

SALAS KULTŪRAS NAMA AMATIERMĀKSLAS KOLEKTĪVI

Salas kultūras namā aktīvi darbojas 9 amatiermākslas kolektīvi un 1 interešu pulciņš:

 Bērnu vokālais ansamblis „Mazulīši”
(vad. R. Jakovļeva);
(4 līdz 6 gadi)
SNs2016_2.jpg
SNs2016_8.jpg

Bērnu vokālais ansamblis "Buča"
(vad. R. Jakovļeva)
(1. līdz 2. kl.)

Bērnu vokālais ansamblis "Stīgas"
(vad. R. Jakovļeva)
(3.-6.kl.)


SNs2016_4.jpg
SNs2016_7.jpg

Bērnu deju kolektīvs "Pumpuriņi"
(vad. V. Vanaga);
(4 līdz 6 gadiem)


Bērnu deju kolektīvs "Viens un Divi"
(vad. V. Vanaga)
( 1.-2. kl.)


SNs2016_3.jpg
SNs2016_9.jpg

Bērnu deju kolektīvs "Rakari"
(vad. V. Vanaga)
(3.-6. kl.)


Klavierspēles pulciņš
(vad. G.Davidovska)Salas_KN-jauniesu_DK_1.JPG

Jauniešu deju kolektīvs
(vad. I. Vībāne)


Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Letkiss”
(vad. I.Vībāne)

IMG_6975.jpg
SNs2016_11.jpg

Sieviešu vokālais ansamblis „Belcanto”
(vad. R. Jakovļeva)

Ziņģu ansamblis "Rota"

(vad. I. Gaidele)

SNs2016_10.jpg

Salas kultūras nama IEKŠĒJIE KĀRTĪBAS NOTEIKUMI BĒRNU KOLEKTĪVU DALĪBNIEKIEM

SALAS KN AMATIERMĀKSLAS KOLEKTĪVU MĒĢINĀJUMU GRAFIKS 2017/2018

Meginajumi_SalasKN_2017.jpg

 

 

 

 

 © 2009-2017 Salas novada dome