Salas novada pašvaldībā pieredzes apmaiņā viesojās Iecavas novada pašvaldības darbinieki 05.12.2018.

Salas_gerbonis_ar_uzrakstu.jpg Iecavas_novads.jpg

5. decembrī Salas novada pašvaldībā pieredzes apmaiņā izglītības jautājumos tika sagaidīti Iecavas novada pašvaldības darbinieki - administrācijas izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs, izpilddirektora vietnieks Normunds Vāvers, Juridiskās nodaļas vadītāja Ginta Krikščūne, Finanšu nodaļas vadītāja Indra Latviete un Izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja. Viesus uzņēma un pieredzes apmaiņas sarunās piedalījās Salas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe, izpilddirektors Arnis Baumeisters, Personāla nodaļas vadītāja Ingūna Rēķe, bijusī pašvaldības juriste Agnese Karaseva un sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste Jolanta Grandāne.

Saruna izvērtās abpusēji izzinoša. Izņemot tiešos izglītības jautājumus, viesus interesēja arī Salas novada pašvaldības pārvaldes un novada komunālās saimniecības problēmas un risinājumi, ko mūsu novadā veic SIA "Vīgants". Lai arī Iecavas novadā dzīvo divas reizes vairāk cilvēku (nedaudz virs 9 tūkstošiem), nekā Salas novadā (nedaudz zem 4 tūstošiem), tomēr pašvaldības pārvaldes jautājumi un problēmas abām pašvaldībām ir līdzīgas. Iecavas novada pašvaldības pārstāvji iepazinās arī ar Salas novada pašvaldības ēku (Laulību zāli, Konferenču zāli, Salas pašvaldības Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru).

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: 29156210