Salas novada „Gada uzņēmējs Zemgalē 2018” 04.12.2018.

Jau trešo reizi Zemgales Plānošanas reģions sadarbībā ar reģiona 22 pašvaldībām novembra pēdējā piektdienā Rundāles pilī organizēja aktīvo, radošo un godprātīgo uzņēmēju godināšanu.

No Salas novada konkursam tika izvirzīts un nomināciju “Gada uzņēmējs Zemgalē 2018” saņēma SIA „UV Serviss”. Saņemto naudas balvu uzņēmums dāvina Salas novada pirmsskolas izglītības iestādes „Ābelīte” Cālēnu grupiņai. „Bērni ir mūsu nākotne!”, tā svinīgajā pasākumā Baltajā zālē, saņemot balvu, sacīja uzņēmuma klientu apkalpošanas vadītāja Vita Ziemele.

UV_Serviss_Zemgales_balva_30112018.jpg

Iepriekš strādājot Zviedrijas uzņēmumā, Vita Ziemele un Uģis Ziemelis (dēls) guva pieredzi uzņēmējdarbībā, un redzēja kā nevar apieties ar klientu. Viņiem bija cita biznesa filozofija. Noticēja sev, noriskēja un 2007. gadā Komercreģistrā reģistrēja savu ģimenes uzņēmumu. Uzņēmumā strādā 4 pieredzējuši darbinieki. Galvenais darbības virziens ir kvalitatīvu produktu nodrošināšana saimniecībām, kas nodarbojas ar lopkopību. Lai uzņēmuma klienti būtu pārliecināti, ka viņu mājlopiem tiek piedāvātas labākās izejvielas, papildbarības un minerālbarības pilnvērtīgas barības sagatavošanai cūkām, liellopiem, aitām un kazām, tiek piedāvātas konsultācijas no labākajiem ēdināšanas speciālistiem lopkopībā. Pasūtītā produkcija tiek piegādāta  visīsākajos termiņos. Uzņēmums vienmēr piedāvā tikai pārbaudītu labākās kvalitātes un labāko ražotāju produkciju. Tiek izstrādātas speciālas receptes papildbarībai, ievērojot klienta vēlmes.  Uzņēmuma darbinieki ir orientēti uz klientu- lauku teritorijā dzīvojošo iedzīvotāju problēmu risināšanu, tādēļ „UV Serviss” ir ieguvis labu reputāciju. Lielākie sadarbības partneri uzņēmumam ir no Neretas, Viesītes, Rēzeknes un Preiļu novadiem.

Uzņēmums, kas rūpējas par savu ražošanas tradīciju uzturēšanu, tālāku to attīstīšanu. SIA „UV Serviss” 2017.gadā ir kāpinājis apgrozījumu salīdzinoši pret 2016.gadu par 40 %. Pēc finanšu rādītājiem (Lursoft.lv dati) 2017.gadā ieņēmis 9.vietu Salas novadā, tā apgrozījums ir bijis 1.6 miljoni euro.

Informāciju sagatavoja: Ligita Kadžule
Projektu vadītāja