Valsts prezidents Latvijas simtgadē sveic uzņēmējus un pašvaldības 23.11.2018.

16.novembrī, par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienai Valsts prezidents Raimonds Vējonis rīkoja svinīgu pieņemšanu Rīgas pilī. No Salas novada pašvaldības svinīgajā pasākumā piedalījās domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe un SIA „Jēkabpils autobusu parks” valdes priekšsēdētājs  Jānis Ščerbickis.

JAP_Dome_Prezidents_16112018.jpg Attēlā: no kr.: Salas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe, Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Jēkabpils autobusu parka valdes priekšsēdētājs Jānis Ščerbickis

Uzrunājot svinīgā pasākuma dalībniekus prezidents Raimonds Vējonis uzsvēra: „Latvija zeļ un plaukst, kad zeļ un plaukst katrs tās novads un pilsēta”.

„Latvijas vislielākā bagātība ir tās cilvēki – gudri, mērķtiecīgi un strādīgi! Par to pārliecinos ikreiz, kad dodos reģionālajās vizītēs, tiekos ar iedzīvotājiem un iepazīstos ar vietējo uzņēmēju paveikto. Paldies par jūsu neatlaidību un ieguldīto darbu jaunu vērtību radīšanā! Vairojot ieņēmumus un radot darba iespējas, ikviens no jums stiprina mūsu valsti,” teica Valsts prezidents, pateicoties Latvijas uzņēmējiem.

Arī Salas novada pašvaldība un iedzīvotāji lepojas par to, ka SIA „Jēkabpils autobusu parks” nodrošina kvalitatīvus un ērtus pasažieru pārvadājumu pakalpojumus.  SIA „Jēkabpils autobusu parks " ir dibināts 2003. gada 21.novembrī. Uzņēmums sniedz pilsētas un piepilsētas pasažieru sauszemes pārvadājumus. Uzņēmums veic pasažieru pārvadājumus, ne tikai Salas novadā un Jēkabpils pilsētā, bet visos apkārtējos novados, kā arī Preiļu pilsētā un novados. No 2004.gada 17. februāra darbu uzsākusi Jēkabpils autoosta, kā rezultātā uzlabojās pasažieru pārvadājumu kvalitāte. Autoostā ieviesta moderna biļešu tirdzniecība un reisu uzskaites sistēma ,,Baltic Lines", kas ir saslēgta ar citām lielākajām republikas autoostām.

Uzņēmuma prioritāte vienmēr ir klients, viņa vajadzības un ērtības. Uzņēmuma administrācija seko līdzi pieaugošajām drošības, pieejamības  un mūsdienīga  komforta prasībām pasažieru pārvadājumu jomā, ko  nosaka gan Eiropas Savienības, gan  Latvijas normatīvie akti. Uzņēmums jau ir iegādājies vairākus jaunus autobusus un plāno citus pasākumus, kas nākotnē garantēs pasažieru drošu un kvalitatīvu apkalpošanu.

Informāciju sagatavoja: Ligita Kadžule
Projektu vadītāja