AS “Sadales tīkls” turpina atjaunot elektrotīklu Salas novadā 16.10.2018.

Lai klientiem ilgtermiņā nodrošinātu nepārtrauktu, drošu un kvalitatīvu elektroenerģijas piegādi, AS “Sadales tīkls” Jēkabpils, Krustpils, Viesītes, Aknīstes un Salas novada teritorijā šogad atjaunos vidējā sprieguma elektrolīnijas 50 km garumā, zemsprieguma elektrolīnijas 38 km garumā un rekonstruēs vai izbūvēs jaunas 38 transformatoru apakšstacijas. Šo Latgales novadu elektrotīkla atjaunošanā AS “Sadales tīkls” šogad ieguldīs 2 miljonus eiro, paaugstinot elektroapgādes drošumu vairākiem tūkstošiem klientu.

Lai uzlabotu elektroapgādi klientiem Salas novadā, novada teritorijā ST šogad atjauno vidējā sprieguma elektrotīklu. Elektrotīkla pārbūve tiek veikta pie Siliņu stacijas, kur vidējā sprieguma gaisvadu elektrolīnija tiek pārbūvēta par kabeļu līniju 1,7 km garumā un norit jaunas transformatoru apakšstacijas izbūve. Darbu laikā paredzēts izbūvēt jaunu zemsprieguma kabeļu līniju 200 metru garumā.

Arī turpmākajos gados AS “Sadales tīkls” Salas novadā realizēs klientu elektroapgādes uzlabošanai nozīmīgus projektus, jo tikai savlaicīgi un pakāpeniski atjaunojot elektrotīklu, AS “Sadales tīkls” spēs klientiem nodrošināt nepārtrauktu un kvalitatīvu elektroenerģijas piegādi.

Papildu informācija: Tatjana Smirnova
AS „Sadales tīkls” preses sekretāre