Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Tikšanās Salas novada jaunajām māmiņām 05.10.2018.
 

Salas novada jaunās māmiņas 17. oktobrī, plkst. 11:00, aicinātas uz  tikšanos  Salas novada Bērnu un jauniešu centrā, lai kopīgi diskutētu par to vai Salas novada jaunajām māmiņām būtu nepieciešams savs "Māmiņu klubs", līdzīgi kā citās pilsētās un novados.

Salas novada jauno māmiņu pirmā tikšanās notika 26. septembrī un plānots organizēt regulāras tikšanās, lai jaunajām māmiņām būtu iespēja savā starpā iepazīties un plānot regulāras tikšanās, par sev aktuālām tēmām un jautājumiem. Visi mīļi gaidīti!

Maminu_tiksanas_17102018.jpg


Informāciju sagatavoja: Elīna Kušiņičeva
Jaunatnes lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība 
E-pasts: jaunatne@salas.lv 

  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome