Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  „Randiņi trešdienās” viesizrāde Salas kultūras namā 05.10.2018.
 

28. novembrī plkst. 19.00 Salas kultūras nama skatītājiem būs iespēja noskatīties Daugavpils teātra komēdiju pieaugušajiem „Randiņi trešdienās”. Pikanto komēdiju par mīlas daudzstūriem iestudējis režisors no Karēlijas Andrejs Dežonovs.

Izrādē attēlotie varoņi, divi kolēģi Fēlikss un Viktors, ir izmisuši: vientulība laulībā, kurā uguntiņa vairs nedeg, un darbā paaugstinājums pagaidām nespīd. Pakāpeniski abi varoņi nonāk pie slēdziena, ka veids, kā viņi varētu gūt ilgi kāroto - kādam ikdienas rutīnā zaudēto dzīves garšu, kādam iespēju pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm – ir avantūra ar mīļāko...

Pictures10.jpg

„Tā ir izrāde, uz kuru jānāk atpūsties un pamatīgi izsmieties,” tā izrādi raksturo aktieri. Jāpiebilst, ka „Randiņi trešdienās” ir viena no populārākajām autora Valentīna Krasnogorova lugām, kuras varoņi nonāk paši savu fantāziju un ambīciju važās, no kurām izķepuroties bez amizantiem starpgadījumiem neizdodas. 

Izrādes „Randiņi trešdienās” scenogrāfiju un kostīmus veidojis mākslinieks no Krievijas Ņikita Sazonovs. Mūzikas autors ir Peter Coon/ Das Kuhn (Krievija, Somija), iestudējuma horeogrāfe ir Anna Blakunova, savukārt paukošanās numura iestudētājs un kustību mākslinieks - Aleksandrs Ovčiņņikovs no Krievijas. 

Lomās: Ritvars Gailums, Kristīne Veinšteina, Egils Viļumovs, Inese Ivulāne-Mežale, Līga Ivanova, Māris Korsiets. Jāatzīmē, ka iestudējums paredzēts skatītājiem, kas vecāki par 16 gadiem. 

Biļetes var iegādāties Salas kultūras namā, biļetes cena iepriekšpārdošanā - 5 EUR, pasākuma norises dienā – 6 EUR. 

Viesizrāde notiek ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome