Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Atgriezies un īsteno savu biznesa ideju Latvijā! 28.09.2018.
 

Līdz 8. oktobrim tie novadnieki, kuri atgriežas uz dzīvi Latvijā, var piedalīties projektu konkursā, lai saņemtu atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstībai. 

Zemgales Plānošanas reģions sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju izsludina  uzņēmējdarbības projektu konkursu reemigrantiem saimnieciskās darbības uzsākšanai un attīstībai Zemgalē. Vienas biznesa idejas maksimālais līdzfinansējums ir 9000 eiro. 

Atbalsts domāts personām, kuras vismaz pēc trīs gadu prombūtnes ārzemēs ir atgriezušās Latvijā un nepilnu gadu meklē iespēju attīstīt savu biznesu.  

Atbalsta pretendentam projekta rakstiski sagatavotu pieteikumu jāiesniedz Zemgales Plānošanas reģionā:
  • klātienē, Zemgales Plānošanas reģionā, Katoļu ielā 2b, 205. telpā, Jelgavā - darba dienās no plkst.9 līdz 17;
  • nosūtot pa pastu (ierakstītā vēstulē): Zemgales Plānošanas reģionam, Katoļu ielā 2b, Jelgavā, LV-3001;
  • uz elektroniskā pasta adresi zpr@zpr.gov.lv (noformētu elektroniskā dokumenta veidā).

Granta nosacījumi skatāmi vietnē www.paps.lv vai www.zemgale.lv

Jautājumus par projekta iesniegšanu var sūtīt uz e-pastu mairita.paulina@zpr.gov.lv vai zvanīt 63028454.  Veidlapas ir vienkāršas un es palīdzētu aizpildīt.

Informāciju sagatavoja: Mairita Pauliņa
Zemgales Uzņēmējdarbības centrs
Tālrunis: 63028454
E-pasts: mairita.paulina@zpr.gov.lv
Mājas lapa www.zuc.zemgale.lv
  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome