Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Seminārs sociālā uzņēmuma dibinātājiem 19.09.2018.
 

Trešdienā, 26. septembrī plkst. 14.00 Krustpils  novada pašvaldības konferenču zālē Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī, Ģimenes un audžuģimenes atbalsta biedrība “DOMUS” sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību organizē semināru par sociālo uzņēmējdarbību Jēkabpils reģiona iedzīvotājiem, uzņēmējiem un nevalstiskām organizācijām projekta „Sabiedriskā labuma radīšana caur uzņēmējdarbību” ietvaros.

Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar sociālo uzņēmumu reģistrēšanas prasībām un kārtību, kā arī tiks sniegti praktiski ieteikumi uzņemējdarbības atbalsta saņemšanai, finansējuma piesaistei un subsidēto darbavietu izveidošanai.

Šogad stājās spēkā Sociālā uzņēmuma likums, kura mērķis ir veicināt sabiedrības dzīves kvalitātes uzlabošanu un sekmēt sociālās atstumtības riskam pakļauto iedzīvotāju grupu nodarbinātību, radot labvēlīgu sociālās uzņēmējdarbības vidi, tāpēc biedrība vēlas ne tikai informēt sabiedrību par iespējām, kādas piedāvā sociālā uzņēmējdarbība, bet arī sniegt atbalstu tām personām, kas vēlēsies reģistrēt sociālo uzņēmumu.

Seminārā piedalīsies un sniegs praktisku informāciju Jēkabpils pilsētas domes, LIAA Jēkabpils biznesa inkubatora, Finanšu institūcijas Altum un Nodarbinātības valsts aģentūras Jēkabpils filiāles pārstāvji.

Vēlams iepriekš pieteikties, rakstot e-pastu: domusbiedriba@gmail.com

AFIŠA 

Informāciju sagatavoja: Lidija Jansone
Amats: valdes priekšsēdētāja
Ģimenes un audžuģimenes atbalsta biedrības "DOMUS"
Tālrunis: 26587470
E-pasts: domusbiedriba@gmail.com 

  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome