Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Tikšanās Salas novada jaunajām māmiņām 14.09.2018.
 
Salas novada jaunās māmiņas 26. septembrī plkst. 11:00, Salas novada Bērnu un jauniešu centrā, tiek aicinātas uz kopīgu tikšanos un diskusiju.

Tikšanās laikā plānots diskutēt par to vai Salas novada jaunajām māmiņām būtu nepieciešams savs "Māmiņu klubs", līdzīgi kā citās pilsētās un novados. Tikšanos organizē Salas novada Bērnu un jauniešu centrs, ar mērķi raisīt diskusiju un attīstīt šo jautājumu.

Pieteikšanās pa tālr. 25712909 (pieteikšanās nav obligāta). Visi mīļi gaidīti!

Maminu_tiksanas_26092018_001.jpg

Informāciju sagatavoja: Elīna Kušiņičeva
Amats: Jaunatnes lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
E-pasts: jaunatne@salas.lv


  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome