Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Salas vidusskola – 16. labākā vidusskola Latvijā ! 10.09.2018.
 

Latvijas 100. dzimšanas dienu Salas vidusskola var sagaidīt ar patiesu gandarījuma izjūtu, jo arī šogad mūsu absolventi ir veiksmīgi uzsākuši studijas mūsu Latvijas augstākās izglītības iestādēs: Rīgas Stradiņa universitātē, Latvijas Universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Daugavpils Universitātē, Latvijas Kultūras akadēmijā, Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā un Daugavpils Būvniecības tehnikumā. Visos centralizētajos eksāmenos (latviešu valodā, matemātikā, angļu valodā, krievu valodā, bioloģijā un ķīmijā) mūsu skolēni bija uzrādījuši augstāku rezultātu par vidējo rādītāju valstī (sk. Diagrammu).

16vietreit.jpg

Pateicoties mūsu skolotāju kvalitatīvajam darbam un skolēnu uzrādītajiem rezultātiem, Salas vidusskolas vārds šogad ir iekļauts Neatkarīgās avīzes Top 100. Skolu topa tapšanā avīze ņem vērā centralizēto eksāmenu rezultātus 12. klasēm, šogad attiecīgi iegūtos vērtējumus 2017./2018. mācību gada valsts pārbaudījumos. Latvijā pavisam ir 328 vidusskolas, un šajā 100 labāko vidusskolu sarakstā Salas vidusskola ir iekļauta ar 16. kārtas numuru.

Esam pagodināti būt aiz šādām 15 spēcīgākajām Latvijas vidējās izglītības iestādēm – RTU inženierzinātņu vidusskolas, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas, Āgenskalna Valsts ģimnāzijas, Rēzeknes 5. vidusskolas, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas, Dobeles Valsts ģimnāzijas, Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas, Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas, Rīgas Lietuviešu vidusskolas, Ādažu vidusskolas, Rīgas 64. vidusskolas, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas un Rīgas Centra humanitārās vidusskolas.

Pateicos, Salas vidusskolas lieliskajiem esošajiem un bijušajiem skolotājiem, darbiniekiem, brīnišķīgajiem skolēniem un absolventiem, kuriem ir visatbalstošākās ģimenes! Lai mums izdodas sasniegt nākamās virsotnes, jo skola nav tikai skaitļi vai reitingi. Skola ir arī atmosfēra, draugi, prieks būt kopā, atbalsts, pieredze un daudzas citas ļoti svarīgas lietas.

Katrs jaunais gads dod iespēju izvirzīt jaunus mērķus un uzdevumus. Lai mums izdodas tapt par labākiem cilvēkiem! Labākiem par sevi pašu.

Salas vidusskolas direktore

Sanita Madalāne

  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome