Biedrība Orientēšanās sporta klubs “Sēlijas mežs” organizē orientēšanās sporta pasāku 07.09.2018.

VIAA_logo_pieauguso_izglitiba.jpg

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/048  "Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Salas novadā "

UZMANĪBU!

Biedrība Orientēšanās sporta klubs “Sēlijas mežs” 2018.gada 16.septembrī no plkst. 9:00 organizē orientēšanās sporta pasākumus projekta „Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Salas novadā” ietvaros.

Pasākumu laikā notiks iepazīstināšana ar orientēšanās sportu un iemesliem, kāpēc būtu jānodarbojas ar šo sporta veidu, kā arī notiks teorētiskā apmācība un katram būs iespēja izmēģināt savus spēkus šajā sporta veidā.

Reizē notiks arī sacensības ” Aicinājums uz rogainingu”!

Sacensības notiks izvēles distancē ar rogaininga elementiem (kp ar noteiktu vērtību).

Reģistrācija Salas vidusskolas sporta zālē no 9.00 līdz 10.00. Starts 11.00.

Piedāvājam 2 distances ( katrā kontrollaiks 1 stunda  30 minūtes). Pārtraukums starp distancēm 1 stunda.

Vērtējums pēc atrasto punktu skaita kontrollaikā.

Noteiksim uzvarētājus ģimeņu (vismaz viens dalībnieks 2006.g.dz. vai jaunāks) vērtējumā un individuāli – bērniem (2006.g.dz. un jaun.), jauniešiem (2002.-2005.g.dz.)  un  atklātā grupā.

Aicinām visus piedalīties šajā pasākumā, līdzi paaicinot klases biedrus, draugus un paziņas, kuri vēl nav izlēmuši ar kādu sporta veidu nodarboties. Būs balvas uzvarētājiem, un  arī pārsteiguma balvas.

Informāciju sagatavoja: Biedrības „Orientēšanās sporta klubs „Sēlijas mežs”” valde