Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Salas vidusskolā jauns ēdināšanas pakalpojuma sniedzējs 06.09.2018.
 

Š.g. jūlijā Salas novada pašvaldība organizēja iepirkumu "Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Salas vidusskolas audzēkņiem un darbiniekiem". Konkursa kārtībā no diviem pretendentiem tika izvēlēta sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bezdelīgas 3", kas atbilstoši nolikuma vērtēšanas kritērijiem, bija ieguvusi visaugstāko punktu skaitu (100 punkti no maksimālajiem 100).

SIA "Bezdelīgas 3" Salas vidusskolai piedāvā kompleksās pusdienas 1.-4. klašu izglītojamajiem un 5.-12. klašu izglītojamajiem. Līgumcena vienam mācību gadam 22 873.50 EUR bez PVN, viena ēdienreizes cena vienam izglītojamajam 1,17 EUR bez PVN.

Uzņēmums ar sabiedrisko ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu izglītības iestādēs nodarbojas kopš 1997. gada. Līdzšinējā darba pieredzē, tas skolu ēdināšanas pakalpojumos katru dienu ir piedāvājis atšķirīgas kompleksās pusdienas, kā to nosaka Ministru kabineta noteikumi. Ēdienam tiek rūpīgi rēķināta uzturvērtība un ķīmiskais sastāvs, lai skolēni varētu saņemt pilnvērtīgu uzturu.

Produkti, ko SIA "Bezdelīga 3" izmanto skolēnu ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanai, atbilst bioloģiskās lauksaimniecības (BL), nacionālās pārtikas kvalitātes shēmu (NPKS) vai lauksaimniecības produktu integrētās audzēšanas (LP/A) prasībām.

Tāpat, uzņēmums savā darba praksē ir arī nodrošinājis skolēniem individuāli izstrādātas ēdienkartes, kuriem ir ārstniecības iestādes apstiprinātas diagnozes par uztura korekcijām.

Pictures6.jpg Foto: Salas novada pašvaldības arhīvs

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Amats: Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: 29156210
E-pasts: referente@salas.lv

  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome