Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti 31.08.2018.

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) pagājušajā gadā aizsāka un veiksmīgi īstenoja pasākumu “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti”. NVA iniciatīvas mērķis ir sekmēt personu ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, kā arī mazināt stereotipus par personu ar invaliditāti nodarbināšanas iespējām.

Šogad NVA pasākumu “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti” īstenos no 2018.gada 17.septembra līdz 28.septembrim, un aicina darba devējus, kuri vēlas dot darba iespējas personām ar invaliditāti vai iepazīstināt ar darba vidi savā nozarē, piedalīties pasākumā.

Pasākuma ietvaros NVA organizēs darba meklētāju ar invaliditāti viesošanos uzņēmumos un iestādēs ar darba devēju saskaņotā laikā. Darba devēji aicināti iepazīstināt darba meklētājus ar potenciālo darbavietu, kolektīvu un darba pienākumiem.

Lai pieteiktos dalībai, darba devējam, līdz 2018.gada 14.septembrim jāiesniedz pieteikums (veidlapu skatīt zemāk) NVA filiālē, kuras apkalpošanas teritorijā plānota potenciālā darba vieta.

Lai pieteiktos NVA nereģistrēti darba meklētāji ar invaliditāti, līdz 2018.gada 14.septembrim jāpiesakās NVA filiālē, aizpildot pieteikumu (veidlapu skatīt zemāk).

Kontaktpersona NVA Jēkabpils filiālē (nodarbinātības organizatore Marina Belova, tālrunis 65236655, 26176873).

2017.gadā no 30. oktobra līdz 10. novembrim pasākumā “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti” piedalījās 62 darba devēji un 207 personas ar invaliditāti. NVA organizētais pasākums deva iespēju uzsākt darbu 7 personām ar invaliditāti.

VEIDLAPAS

Informāciju sagatavoja: Marina Belova
Amats: NVA Jēkabpils filiāles vadītājas p.i.
Tālrunis: 65236655, 26176873
E-pasts: Marina.Belova@nva.gov.lv