Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Jaunieti, iesaisties Salas novada Jauniešu domē! 23.08.2018.
 


Jauniešiem, vecumā no 13-25  gadiem, ir iespēja pieteikties dalībai Salas novada Jauniešu domē. 

Salas novada Jauniešu dome ir brīvprātīgs veidojums, kurā apvienojas Salas novada jaunieši (vecumā no 13 līdz 25 gadiem), lai nodrošinātu Salas novada jauniešu interešu pārstāvniecību un vajadzību aizstāvību, dotu iespēju jauniešu iniciatīvām, piedāvātu problēmu risinājumus no jauniešu skatupunkta, sagatavojot priekšlikumus Salas novada domei.

Dalība Jauniešu domē dod iespēju iesaistīties jauniešu pasākumu plānošanā, organizēšanā un īstenošanā, kā arī apgūt daudz jaunas prasmes un zināšanas dažādās jomās. Tāpat arī sniedz iespēju iepazīt neformālo izglītību, jauniešu projektu iespējas vietējā, reģionālā un starptautiskā līmenī. 

Aicinām pieteikties ikvienu jaunieti, kuram ir vēlme darboties un būt aktīvam Salas novada Jauniešu domē! Pieteikšanās ir atvērta līdz 25. septembrim. Piesakies nākot uz Salas novada Bērnu un jauniešu centru vai zvanot pa tālr. 25712909.

Iesaisties_Salas_novada_Jaunie__u_dom__.jpg

Informāciju sagatavoja: Elīna Kušiņičeva
Amats: Jaunatnes lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība 
Tālrunis: 25712909
E-pasts: jaunatne@salas.lv  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome