Salas novada pašvaldība finansiāli atbalsta jauniešus uzņēmējdarbības uzsākšanā 13.08.2018.

Salas novada pašvaldība arī 2018.gadā ir  izsludinājusi uzņēmējdarbības attīstības biznesa ideju konkursu jauniešiem „Jaunais atnācis uz laukiem”. Konkursa mērķis ir sniegt atbalstu jauniešu idejām, veicināt uzņēmējdarbības attīstību Salas novadā un popularizēt jaunu uzņēmēju rašanos.

Pretendentam jābūt Salas novada administratīvajā teritorijā deklarētam  jaunietim vecumā no 18 līdz 35 gadiem, kurš  Salas novadā  plāno uzsākt saimniecisko darbību vai to jau veic. Finansiāls atbalsts tiks sniegts biznesa idejām, kas tiks realizētas Salas novadā līdz 2019. gada 30. jūnijam.

Pieteikums jāiesniedz slēgtā aploksnē 102.kabinetā, Salas novada pašvaldībā, Susējas iela 9, Sala, Salas pagasts, Salas novads, LV-5230, ar norādi „Uzņēmējdarbības attīstības biznesa ideju konkurss jauniešiem’’ līdz 2018. gada 30. novembrim pulksten 14:00.

Projekta iesniegumu iespējams lejupielādēt un ar nolikumu iepazīties mājas lapā: www.salasnovads.lv;  sadaļā: Novada dome; Nolikumi/noteikumi.

Kontaktinformācija un konsultācijas:  Ligita, tālr. 25460441; e-pasts: ligita.kadzule@gmail.com

Informāciju sagatavoja: Ligita Kadžule
Amats: Projektu vadītāja