Noslēdzies Lauku partnerības Sēlija rīkotais konkurss "Vedējs 2018" 11.08.2018.

Noslēdzies jau tradicionālais biedrības „Lauku partnerība Sēlija” r īkotais radošais konkurss „VEDĒJS 2018”, kurš šogad notika Krustpils novada Kūku pagasta brīvdabas estrādē “Mārdadzis”.

Pērn nomināciju "VEDĒJI 2017" ieguva Mārīte un Gaitis Poļi no Krustpils novada, kuri uzvarētāja godu un konkursa noslēguma pasākuma rīkošanu 2019. gadā nodeva "VEDĒJS 2018" laureātei - Rubenes kultūras nama vadītājai, Jēkabpils novada kultūras koordinatorei Intai Tomānei.

vedejs_14.jpg

Konkursa mērķis ir rosināt partnerības teritorijas lauku ļaudis teikt labus vārdus par saviem kaimiņiem, sava pagasta iedzīvotājiem, kuri ir apliecinājuši savu piederību laukiem ar izpalīdzību, sabiedrisko aktivitāti un optimismu. Šogad tika iesniegti 10 apraksti. Tradicionāli aprakstu varoņi ir dažādu lauku dzīves jomu pārstāvji – uzņēmēji, vietējās kopienas aktīvisti, skolotāja, kultūras dzīves organizētāja, kultūrvēsturiskas vietas uzturētāji un labi sava darba veicēji. Jauninājums – cilvēki tika aicināti rakstīt arī par lauku cilvēkiem, kuru aizraušanās un vaļas prieks padara daudzkrāsaināku arī apkārtējo cilvēku dzīvi.

Informāciju ievietoja: Jolanta Grandāne
Amats: Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: 29156210