Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Salas skeitparkā uzturēties bīstami! 13.07.2018.
 


Lai veicinātu veselīga dzīvesveida attīstību un dažādotu sporta aktivitātes jauniešiem Salas novadā, biedrība „Aktīvs Salā” 2013.gadā īstenojusi sabiedriskā labuma Leader  ( ELFLA) projektu „Salā – skeitparks jauniešiem”.

SIA “Vīgants”ir šī objekta apsaimniekotājs. Apsekojot skeitparku, konstatēts, ka tas ir nolietojies un ir bīstams bērniem un jauniešiem. 

SIA “Vīgants” darbinieki vairākkārt ir norobežojuši objektu un izlikuši brīdinājuma zīmes, ka skeitparku izmantot nedrīkst. 

Tomēr, aizlieguma norobežojumi un brīdinājuma zīmes regulāri tiek norautas un sabojātas.

SIA “Vīgants” brīdina, ka UZTURĒTIES SKEITPARKĀ UN TO IZMANTOT IR BĪSTAMI!

Atgādinām, ka par nepilngadīgo bērnu drošību atbild vecāki. Lūgums vecākiem nodrošināt, lai bērni neuzturētos skeitparkā.

SIA “Vīgants” valdes locekle
Rita Audriņa


  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome