Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Internetā var sekot līdzi jaunumiem par pāvesta vizīti Latvijā 14.06.2018.
 
Šī gada septembrī Romas pāvests Francisks apmeklēs Baltijas valstis, un 24. septembrī viesosies Latvijā. Lai informētu par gaidāmo vizīti, Latvijas Romas Katoļu Baznīcas Informācijas centrs ir izveidojis īpašu vizītei veltītu mājaslapu www.pavestslatvija2018.lv.

Pavests_Latvijaa_24092018_5.jpg

Mājaslapas apmeklētāji varēs sekot līdzi jaunumiem, kā notiek sagatavošanās darbi un kādi pasākumi gaidāmi vēl līdz septembrim, un uzzināt, kā un kad reģistrēties, lai piedalītos pāvesta Franciska celebrētajā Svētajā Misē Aglonā šī gada 24. septembrī. Tāpat varēs izlasīt pāvesta biogrāfiju, iepazīt viņa mācību un atsaukt atmiņā 1993. gadu, kad Latviju apmeklēja pāvests Jānis Pāvils II.

Sākot no aprīļa, tam, kā norit vizītes sagatavošanas darbi, var uzzināt sociālo tīku Facebook un Twitter kontos “Pāvests Latvijā 2018”. Kontu veidotāji ir izvēlējušies katru mēnesi veltīt vienai tēmai, par kuru runā pāvests. Pirmā tēma bija žēlsirdība, bet šomēnes sociālo tīklu lietotāji var uzzināt, ko pāvests ir rakstījis un sacījis par ekoloģiju. Kontos var apskatīt video, kuros ir iekļautas ielu intervijas, sarunas ar ekspertiem, atainots vizītes sagatavošanas process Rīgā un Aglonā.


Informāciju sagatavoja:
Latvijas Romas katoļu Baznīcas Informācijas centrs
Tālr. + 371 29444171, + 371 26569731
E-pasts: info@catholic.lv
www.katolis.lv, www.PavestsLatvija2018.lv


  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome