Salas Novads

Rallijkrosa čempionāta 2. posms pārsteigs ar plašu programmu 04.06.2018.

Rallijkross_Birzos_09062018_1.jpg

9.jūnijā Salas novada, Salas pagastā, Biržos, autotrasē Baroni norisināsies Latvijas rallijkrosa čempionāta 2018. gada sezonas otrais posms “SKN Grand Prix”. Kas mūs sagaida pasākuma dienā?

Paralēli cīņām autotrasē, diena būs aizraujoša un aktivitātēm bagāta. “Rallijkross šobrīd ir visaizraujošākais un dinamiskākais autosporta veids. Rallijkrosā viss notiek par 100% -- te nav tāda brīža, kad kāds varētu saudzēt mašīnu vai taupīt riepas - ar pilnu gāzi no starta līdz finišam!” teic Ģirts Timrots, kas būs šo sacensību vadītājs. Mazākie sacensību apmeklētāji varēs izpriecāties piepūšamajās atrakcijās, savukārt, pieaugušajiem tiks piedāvāts īpašs Supermoto šovs.

Sestdiena, 9. jūnijā

Sacensību programma:

• 10:40    Sacensību atklāšanas ceremonija
  • 11:00    Sacensību starts
  •     1., 2. un 3. kvalifikācijas braucieni
  •     Supermoto šovs
  •     Pusfinālu braucieni
  •     Fināls

Vairāku gadu garumā kā vieni no sacensību galvenajiem atbalstītājiem ir Salas novada pašvaldība. Salas novada domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe par sacensībām teic: “Ir ļoti atzīstami, ka šādu kvalitatīvu un apjomīgu pasākumu vairāku gadu garumā izvēlās organizēt tieši pie mums. Sadarbība ar pasākuma organizatoriem ir bijusi tikai teicama. Paldies, ka attīstot un uzlabojot šo trasi, tiek uzlabota arī novada infrastruktūra!”

Ieejas biļetes uz Latvijas rallijkrosa čempionāta 2. posmu iepriekšpārdošanā par 5 EUR iespējams iegādāties Astarte Nafta degvielas uzpildes stacijās Biržos, Jēkabpilī, Līvānos, Pļaviņās, Viesītē un Aknīstē. Iegādājoties sacensību ieejas karti skatītāji saņems arī Astarte Nafta klientu karti. Šajā posmā iespējams iegādāties arī VIP ieejas kartes, kas maksās 35 EUR. Lai iegādātos VIP kartes, nepieciešams sazināties rakstot e-pastu uz sknsports@sknsports.lv. Bērniem līdz 1,5 m garumam – ieeja bez maksa. Pensionāriem biļetes cena tikai 2 EUR, 1.grupas invalīdiem ieeja sacensībās bez maksas. Ieejas maksa sacensību dienā - 7 EUR.

Latvijas rallijkrosa čempionāta sezonas 2. posmu atbalsta Astarte Nafta un Jēkabpils pilsētas pašvaldība. Sacensības organizē: SKN Sports, Rallycross.lv un Salas novads.

Informāciju sagatavoja: Biedrība “SKN sports”