Salas Novads
 

         Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Aicina mājražotājus pieteikties izstādei Riga Food 2018 04.06.2018.
 


Līdz 22. jūnijam Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) izsludina elektronisku pieteikšanos tiem mājražotājiem, kuri vēlas piedalīties izstādes “Riga Food 2018” Novadu stendos.

Raivis Maksis, LLKC Lauku attīstības nodaļas projektu vadītājs: “Reģionālajos stendos aicinām piedalīties tādus mājražotājus, kuri produkciju ražo nelielos apjomos mājās. Šis ir viens no kritērijiem, lai LLKC no savas puses apstiprinātu pretendentu dalību izstādē. Priekšroku dosim ražotājiem, kuri izstādē plāno piedalīties visas četras dienas, vai vairākiem ražotājiem, kas konkrēto vietu stendā spēj aizpildīt visas dienas ar līdzīgu produkciju, savā starpā par to vienojoties.”

Elektroniskās pieteikšanās anketa:   https://www.registration.lv/Riga_Food_2018


Neskaidrību gadījumā mājražotājus aicinām vērsties pēc padoma tuvākajā LLKC nodaļā.

Šogad izstāde norisināsies no 5. līdz 8. septembrim. Arī šogad apmeklētāji tiks aicināti balsot par sev tīkamāko garšu, lai noteiktu uzvarētāju konkursā “Tautas garša”. Vēlamies uzsvērt, ka jau trešo gadu dodam lielisku iespēju Latvijas mājražotājiem piedalīties plašākajā izstādē Baltijas valstīs.

Plašāka informācija: Raivis Maksis, tālr. 20012703.


  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome