Salas Novads
 

         Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Salas novada pašvaldība saņēmusi pateicību par skolēnu atbalstu fotokonkursam 31.05.2018.
 

Zinat_inovac_centrs_logo.jpg Salas_novada_logo_mazs.jpg

Pateicoties Salas novada pašvaldībai, novada skolās norisinās Latvijas valsts simtgadei veltīts projekts "Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss "Mana zeme skaistā"".

Projekta būtiskākā aktivitāte ir fotokonkurss, kura ietvaros ikviens skolēns tiek aicināts uzņemt Latviju raksturojošas fotogrāfijas, izmantojot mobilos telefonus un fotoaparātus. Katrā novadā un pilsētā ir atrodams kultūrvēsturiskais mantojums un dabas skati, kurus ir vērts iemūžināt fotogrāfijās, tā lepojoties ar Latviju!

Pateicoties Salas novada pašvaldības atbalstam, skolēni savu darbus var iesniegt interneta vietnē www.manazemeskaista.lv,  kur interesenti tos var aplūkot un arī nobalsot par labākajiem darbiem.

Skolēnu labākie darbi tiks izgatavoti kā foto gleznas un projekta noslēgumā tās kā dāvinājums nonāks skolu īpašumā, ienesot valsts svētku noskaņu un Latvijas skaistumu caur skolēnu radošajiem darbiem mācību iestādēs.

Lai projekts norisinātos veiksmīgi, ļoti nozīmīga ir sadarbība ar novadu un pilsētu pašvaldībām. Konkursa "Mana zeme skaistā" projekta darba grupa ir izteikusi lielu paldies Salas novada pašvaldībai par izrādīto atbalstu projekta īstenošanai.

Informāciju sagatavoja: Jānis Letinskis
Amats: valdes priekšsēdētājs
Nodibinājums "Zinātnes un inovāciju parks"
Tālrunis: 20004399
E-pasts: lv100@manazemeskaista.lv
  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome