Salas Novads
 

         Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Aicinājums pieteikties brīvprātīgā darba veikšanai Rallijkrosa laikā Biržos 17.05.2018.
 

Pēc vairāk nekā 15 gadiem Latvijā atgriežas čempionāts rallijkrosā, kam šajā sezonā paredzēti seši sacensību posmi. Sacensībās piedalīsies liels skaits sportistu gan no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, kā arī gaidāmi sportisti no Krievijas, Baltkrievijas un Somijas. Paredzams, ka lielākais sportistu skaits un sīvākās cīņas būs populārajā LADA RX klasē.

Rallijkross_2018_kalendars.jpg

Aizvadot trīs veiksmīgas Latvijas rallijkrosa kausa sezonas, pagājušajā gadā Latvijas Automobiļu federācijā tika pieņemts lēmums, kas 2018.gadā rallijkrosa sacensībām piešķir čempionāta statusu. Rallijkross ir izcīnījis piekrišanu gan sportistu, gan skatītāju vidū.

Čempionāta 2. posms šogad notiks 9. jūnijā Baronu trasē, Biržos, Salas pagastā, Salas novadā. Tā rīkotāji SKN Sports Grand Prix aicina Salas novada jauniešus pievienoties brīvprātīgā darba veicējiem sacensību laikā.

Brīvprātīgā darba veicējs ir fiziskā persona, kas sasniegusi 13 gadu vecumu. Personas, kuras sasniegušas no 13 līdz 16 gadu vecumu, ir tiesīgas veikt brīvprātīgo darbu, ja to likumiskais pārstāvis (vecāks) devis rakstveida piekrišanu.

Līgumu par brīvprātīgo darbu slēdz rakstveidā, paredzot brīvprātīgā darba veicējam segt ar brīvprātīgo darbu saistītos izdevumus. Līgumā paredzēti kā brīvprātīgā darba organizētāja, tā arī brīvprātīgā darba veicēja atbildība, tiesības un pienākumi.

Br__vpr__t__g___darba_iesp__ja_.jpg

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Amats: Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Tālrunis: 29156210
E-pasts: referente@salas.lv
  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome