VUGD aicina uz Atvērto durvju dienu 17.maijā! 25.04.2018.

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 153.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) jau septīto gadu pēc kārtas 17.maijā rīkos Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Praktisko mācību nodaļā.

Atvērto durvju dienas ietvaros 17.maijā no plkst. 10.00 līdz 19.00 VUGD aicina ikvienu interesentu nākt ciemos pie ugunsdzēsējiem glābējiem visā Latvijā! Šajā dienā mazos un lielos apmeklētājus iepazīstinās ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, izrādīs ugunsdzēsēju depo un parādīs VUGD tehniku, kā arī ļaus izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju aizsargtērpu, sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, atgādinās par drošību un pastāstīs par iespējām nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju glābēju.

Jau šobrīd daudzas izglītības iestādes ir pieteikušas savu apmeklējumu, tāpēc aicinām visus interesentus savlaicīgi pieteikties, sazinoties ar  VUGD daļu un posteņu kontaktpersonām.

Saraksts pieejams šeit: http://www.vugd.gov.lv/lat/aktualitates/zinas/19012-vugd-aicina-uz-atverto-durvju-diena-17maija

VUGD_atverto_durvju_d_17052018.jpg

Plašākai informācijai:
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa
Tel. 67075854, prese@vugd.gov.lv