Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Aicināti apmeklēt lekciju "Ģimenes budžeta plānošana" 18.04.2018.
 

titc_anazana_originals_1170px_2.jpg

Jēkabpils Tālākizglītības un informācijas tehnoloģiju centrs aicina interesentus uz lekciju finanšu pratībā “Ģimenes budžeta plānošana”.

Pratība aug. Ģimenes savu budžetu pieskata, biežāk sakārto to rakstveidā vai elektroniski. Ir mazāk kavētu rēķinu. Teju par 10% ir pieaudzis to iedzīvotāju skaits, kam ir “drošības spilvens” vismaz vienam mēnesim. Izvēlamies arī uzkrāt. Tomēr esam rezervēti pret ieguldījumiem. Saglabājas bažas par to, ka daļai iedzīvotāju kredīti ir vēl lielāks slogs nekā iepriekš, un tad tiek izmantoti dārgi īstermiņa risinājumi. Lekcija ļaus ikvienam ieskatīties savos paradumos un plānos ar svaigu skatu, lai saprastu, kas būtu maināms, kas papildināms vai no kā būtu turpmāk jāatsakās finansiāli efektīvākai dzīvei un saimniekošanai.


ĢIMENES BUDŽETA PLĀNOŠANA

Lekcijas datums, laiks: 2018.gada 25.aprīlī, plkst. 15:00.

Lekcijas programmā:

  1. Kas ir ģimenes budžets.
  2. Kāpēc jāplāno ģimenes budžets.
  3. Kā plānot ģimenes budžetu.

Lektors:    Rihards Bērzkalns (finanšu konsultants uzņēmumā SIA „Eurolife Latvia”)

Lekcijas norises vieta:    Jēkabpils 2.vidusskolas 110.kabinetā.

Dalības maksa:    bezmaksas.

Pieteikšanās:    Tālrunis: 652 21333, 26101166 vai e-pasts: titc@titc.lv

Lūdzu pieteikties līdz 23.aprīlim.

Organizatori rezervē tiesības mainīt kursu un semināru norises laiku, iepriekš par to informējot reģistrētos dalībniekus.

Informāciju sagatavoja: Inga Grīnberga
Amats: Projektu koordinatore
Jēkabpils Tālākizglītības un informācijas tehnoloģiju centrs
Tālrunis: 65221333
E-pasts: inga.grinberga@titc.lv


  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome