Izstāde “Pavasaris 2018” Izstāžu kompleksā “Rāmava” 23.03.2018.

pavasaris_2018_3_Ramavajpg.jpg

Esiet laipni gaidīti izstādē “Pavasaris  2018” Izstāžu kompleksā “Rāmava” 3 dienas no 5. līdz 7. aprīlim!

Pavasara izstādes 26 gadu laikā ir kļuvušas par nozīmīgāko lauksaimniecības notikumu, uzsākot jauno darba sezonu pavasarī. Izstādes sadaļas – lauksaimniecība, lopkopība, komunālā saimniecība un dārzkopības tehnika un materiāli, kā arī izglītības iespējas – sniedz daudzpusīgu iespēju nozaru speciālistiem atrast noderīgu informāciju un materiālus, iegūt jaunas idejas ikdienas darbam un citus praktiskus risinājumus vienuviet. Izstādi organizē SIA A.M.L. sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības Ministriju. Izstādes ģenerālsponsors - banka Citadele.

Katru gadu izstādi apmeklē no 13 līdz 16 tūkstošiem apmeklētāju un aktuālāko piedāvā ap 340 dalībnieku!

Informācija apmeklētājiem:

• Darba laiks izstādē - Izstāde "Pavasaris 2018" apmeklētājiem durvis vaļā vērs ceturtdien, 2018. gada 5. aprīlī, un ilgs trīs dienas. Ceturtdien, piektdien un sestdien izstāde būs atvērta no plkst. 10:00-17:00
  • Izstādes norises vieta - "Pavasaris 2018" kā ierasts notiks Izstāžu kompleksā "Rāmava", kas atrodas Valdlaučos, tikai 8 km attālumā no Rīgas centra (Bauskas virzienā).
  • Kā nokļūt līdz izstādei? -

Braucot ar automašīnu no Rīgas:

No Rīgas centra brauciet pa Krasta ielu līdz virziena zīmei Bauska, brauciet pāri Dienvidu tiltam. Pārbraucot Daugavu, ieturiet labo malējo stāvokli un brauciet uz Valdlaučiem, pirmajā aplī izmantojot trešo. izeju, bet otrajā aplī – pirmo. Tālāk brauciet cauri Valdlaučiem, un 800 metrus tālāk nonāksiet blakus izstādes teritorijai. Izstāžu komplekss atrodas ceļa kreisā malā.
    Braucot ar automašīnu pa lielceļu A7:
    No Bauskas puses brauciet pa lielceļu A7 līdz pagriezienam uz Valdlaučiem / Bauskas ielu, tālāk brauciet taisni 1100 metrus, un Jūs nonāksiet izstāžu kompleksā "Rāmava", kas atrodas ceļa labā malā.
    Ar sabiedrisko transportu:
    No Rīgas centra Valdlauču virzienā dodas divi "Rīgas satiksmes" maršruta autobusi – Nr. 12 un Nr. 23. Vidējais pavadītais laiks no galapunkta Abrenes ielā ar 12. maršruta autobusu būs 20 minūtes, bet ar 23. autobusu – aptuveni 35 minūtes. Jābrauc līdz pieturai "Valdlauču centrs", no kuras 50 metru attālumā atrodas Izstāžu komplekss "Rāmava". “Rīgas satiksmes” transporta laika grafiks ir pieejams šeit.
    Cauri Valdlaučiem brauc arī mikroautobusi "Rīga-Ķekava" un "Rīga-Baloži".
    Autostāvvietas:

Ja ierodaties laicīgi, pieejama bezmaksas autostāvvieta ārpus Izstāžu kompleksa. Savukārt Izstāžu kompleksa teritorijā atrodas maksas autostāvvieta, kurā par nemainīgu maksu EUR 2.00 var novietot automašīnu līdz izstādes darba dienas beigām.

• Ieejas biļešu cenas -
    EUR 7.50 – ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni);
    EUR 3.50 – pieaugušajiem;
    EUR 1.50 – skolēniem, studentiem, pensionāriem;
    Bērniem (līdz 6 gadiem), invalīdiem, politiski represētām personām un Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem ieeja bezmaksas.
    Studentu un skolēnu grupām ieeja bezmaksas (iesniedzot skolas apstiprinātu un apzīmogotu grupas sarakstu, vairāk pa tālr. 67600409).

Informācija par izstādes dalībniekiem:

Izstādē visiem apmeklētājiem bezmaksas būs pieejams drukāts oficiālais izstādes katalogs. To varēs saņemt pie ieejas, kā arī izstādes informācijas centrā. Katalogā tiks apkopota izstādes apmeklētājam noderīga informācija – dalībnieku izvietojums, semināru, diskusiju un aktivitāšu plāns, informācija par dalībniekiem un to piedāvājumu.

Semināri un diskusijas – pieredzes apmaiņai un jaunām idejām:

Izstādē apmeklējiet aktuālas prezentācijas un diskusijas un uzziniet par gaidāmajām pārmaiņām nozarē un ekonomikā kopumā, atbalsta iespējām, jauninājumiem un risku mazināšanas iespējām, tajā skaitā, Laukos.lv diskusija “Lauksaimniecības zemei ir JĀRAŽO”, “Aktualitātes un pārmaiņas lauksaimniekiem”, “Atbalsta iespējas dārzeņu audzētājiem un augļkopjiem”, kā arī jaunumi lopkopībā un bioloģiskajā lauksaimniecībā.

Pieredzē un zināšanās dalīsies pārstāvji gan no Zemkopības ministrijas, biedrības Zemnieku saeima, AS “Latvijas mediji” portāla “laukos.lv”, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, bankas Citadele, gan citi zināmi nozares profesionāļi.

Semināru un diskusiju plāns (lejupielādēšanai un drukai) pieejams šeit.

Semināru kalendārs

• 5.aprīlī plkst.11:00 - Izstādes "Pavasaris 2018" atklāšana. Lasīt vairāk
  • 5.aprīlī plkst.12:30 - Mēslošanas līdzekļi bioloģiskajai lauksaimniecībai. Lasīt vairāk
  • 5.aprīlī plkst.13:00 - Pārtraukums. Lasīt vairāk