Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Mājokļa iegāde ar valsts atbalsu 23.03.2018.
 

altum_attistiba_logo1.jpg

Jaunums katras pašvaldības iedzīvotājiem – Mājokļa iegāde ar valsts atbalsu tagad pieejama arī jaunajiem speciālistiem vecumā līdz 35 gadiem ar augstāko vai profesionālo izglītību. Tāpat valsts atbalsts pieejams arī ģimenēm ar bērniem līdz 23 gadu vecumam.

Kā tas strādā? ALTUM garantija ļauj samazināt aizdevuma pirmās iemaksas apjomu komercbankā. Tā palīdz tikt pie sava mājokļa situācijās, kad ir stabili ienākumi, bet nepietiek uzkrājumu pirmajai iemaksai.

Skatieties video, kurā vienkārši stāsta, kā darbojas mājokļu garantija http://ejuz.lv/ind

► Uzziniet vairāk par mājokļu garantijām ģimenēm ar bērniem
► Uzziniet vairāk par mājokļu garantijām jaunajiem speciālistiem

Altum_atbalsts_gimenem_23032018.jpg

_________________________________

Informāciju sagatavoja: Mārīte Lazdiņa
Amats: Zemgales reģiona vadītāja
AS "Attīstības finanšu institūcija Altum"
Doma laukums 4, Rīga, LV 1050
Tālr. (+371) 67774290, 26303381
e-pasts: marite.lazdina@altum.lv
www.altum.lv

  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome