Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Redzējums no cita skatu punkta par ĢAC "Saulstari", bijušo b/n "Līkumi" 21.03.2018.
 

Nav noslēpums, ka Salas novada vārds pēdējo mēnešu laikā ir ticis vairākkārt "locīts" Latvijas sabiedriskajos medijos ĢAC "Saulstari" direktora J. Boķa apsūdzības lietā. Līdz šim sabiedrībai ir bijis uzspiests viens viedoklis - Tiesībsarga kā apsūdzētāja un Latvijas sabiedrisko mediju kā lietas būtības paudēja.

Pēdējās divās nedēļās masu plašsaziņas līdzekļos parādās dažādi alternatīvi, ar minēto lietu saistīti temati un viedokļi. Pilnīgākai notikumu un likumsakarību izpratnei, ir iespēja iepazīties ar citādu redzējumu un viedokļu apmaiņu, piemēram IT vietnē pietiek.com:

kā arī "Latvijas Avīzes" IT vietnē la.lv:

 _________________________________________

Informācija sagatavota, izmantojot IT vietnēs www.pietiek.com  un www.la.lv  sniegto informāciju.

  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome