Aicinām uz sarunu vakaru potenciālās audžuģimenes, aizbildņus un adoptētājus 01.03.2018.

Esi domājis, ka gribētu palīdzēt kādam bērnam no bērnunama?! “Vai es esmu piemērots uzņemošās ģimenes statusam? Kā izmainīsies mana dzīve, ja es uzņemšu jaunu bērnu savā ģimenē?” šādi un līdzīgi jautājumi un arī bažas par birokrātiskajiem līkločiem ir līdzīgi un cilvēciski katram, kas ir iedomājies, ka gribētu.

Piedāvājam, pieredzes stāstu, no kāda, kas tam jau izgājis cauri, iespēju pajautāt profesionāļa padomu un vienkārši pavadīt vakaru patīkamā, neformālā gaisotnē ar tējas tasi un sarunām, un pat, iespējams, kādu muzikālu pārsteigumu.

Jēkabpilī, 20.martā restorānā “Oāze”, laikā no plkst.17.00 līdz 20.00, adrese Mezštrādnieku ielā 2, Jēkabpils, organizējam sarunu vakaru potenciālajām audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem, vai ikvienam, kas vēlas iesaistīties, lai palīdzētu bez vecāku aprūpes palikušiem bērniem.

Pasākumu vadīs psihoterapeite, nodibinājuma "Sociālo pakalpojumu aģentūra" valdes priekšsēdētāja Dace Blaževica. Pasākumā piedalīsies jaundibinātā audžuģimeņu atbalsta organizācija "Plecs", savu dalību pasākumā apstiprinājušas un ar pieredzi dalīsies pieredzējušas audžu mammas.

Piesakies http://ejuz.lv/vakarsjekabpils

un atnāc!

__________________________________________________

Informāciju sagatavoja un uz neskaidriem jautājumiem atbildēs:
Ilva Kalnāja
Projekta “Atver sirdi Zemgalē” komunikāciju speciāliste