Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Drīzumā 2018.g. traktortehnikas un tās piekabju ikgadējās valsts tehniskās apskates 19.02.2018.
 


Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra informē Salas novada iedzīvotājus par tehniskajām apskatēm 2018.gadā! VTUA inspektori brauks uz pielikumā esošajām adresēm, lai veiktu tehniskās apskates traktortehnikai.

if_icon_94_document_file_doc_314536.png 2018.gada traktortehnikas un tās piekabju ikgadējās valsts tehniskās apskates laiki un vietas Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas un Viesītes novados

Atgādinām, lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

Apskates laikā vadītājam jābūt līdzi derīgai atbilstošas kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecībai, tehnikas reģistrācijas apliecībai un jābūt derīgai OCTA polisei. No 2017.gada 30.jūnija par VTUA sniegtajiem pakalpojumiem varēs samaksāt TIKAI ar bezskaidras naudas maksājumu.

Vairāk skatīt: pielikumā vai http://www.vtua.gov.lv/lv/tehniskas_apskates

Informāciju sagatavoja: Jānis Mergups–Kutraitis
Amats: Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras
sabiedrisko attiecību speciālists
tālr.67027279, 26397648, e-pasts: janis.mergups@vtua.gov.lv
www.vtua.gov.lv | Twitter: [twitter.com/vtua]@vtua
  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome