Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Tiek nodrošinātas valsts atmaksātās bezmaksas psihologu konsultācijas 19.02.2018.
 

Tiek nodrošinātas valsts atmaksātās bezmaksas psihologu konsultācijas

Nodibinājums „Sociālo pakalpojumu aģentūra” informē, ka arī 2018. gadā bez maksas tiek nodrošināta psiholoģiskās palīdzības sniegšana audžuģimenēm, aizbildņiem, adoptētājiem, viesģimenēm, ģimenēm ar bērniem krīzes situācijā, kā arī bez vecāku gādības palikušiem bērniem arī pēc pilngadības sasniegšanas.

Atbilstoši Valsts politikai šajā programmā var iesaistīties  arī ģimenes, kuras vēlas kļūt par audžuģimeni, aizbildni, viesģimeni, un adoptētāji, lai saņemtu psihologa Atzinumu.

Lai saņemtu profesionāla psihologa bezmaksas konsultāciju, ir nepieciešams bāriņtiesas, sociālā dienesta vai pašvaldības bērnu tiesību  aizsardzības speciālista norīkojums.

Psihologu konsultācijas ir pieejamas visā Latvijā (Rīgā, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā, Ventspilī, Dobelē, Madonā, Gulbenē, Kandavā, Jēkabpilī un Daugavpilī) līdz šī gada decembrim un notiek gan latviešu, gan krievu valodā.

Vairāk informācijas var saņemt, sazinoties pa tālruni: 29833251 (Margita Kalniņa-Laksa) vai e-pastu: margita-lk@inbox.lv.

if_icon_94_document_file_doc_314536.png Psihologu konsultāciju vietas un pieņemšanas laiki 2018

Kontakti:
Nodibinājums “Sociālo Pakalpojumu Aģentūra”
Juridiskā adrese: Elizabetes iela 31-5, Rīga, LV-1010
www.krize.lv; www.spa-nvo.lv
e-pasts: SPAgentura@gmail.com
tālrunis: (+ 371) 67324505, (+ 371) 29244182
fax. (+ 371)  67324504

  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome