LU Jēkabpils filiāle piedāvās kursus "Pedagoģiskās darbības pamati" 19.02.2018.

Latvijas Universitātes Jēkabpils filiāle no 24. februāra (sestdiena), piedāvā B programmas 72 stundu kursus "Pedagoģiskās darbības pamati".

Kursu mērķauditorija: personas, kurām ir profesionālā vai augstākā izglītība, pedagoģiskās darbības veikšanai, atbilstoši MK noteikumiem Nr. 662:

Kursi notiks 9 sestdienas (72 akadēmiskās stundas; 8 studnas dienā), no plkst. 9.30 līdz 16.00 LU Jēkabpils filiāles telpās (Rīgas iela 210A, Jēkabpils).

Maksa par kursiem: 240 eiro (ir iespēja maksāt 2 daļās kā arī veikt maksājumu kā privātpersonai vai organizācijai, vai - dalīti. To lūdzam norādīt, reģistrējoties).

Lūdzam kursiem pieteikties elektroniski, izmantojot pieteikuma anketu LU mājaslapas sadaļā Filiāles - Mūžizglītība:

Pēc reģistrēšanās, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta kursu programma un papildinformācija. Ar SMS palīdzību tiksiet uzaicināti uz kursiem.

Labprāt atbildēsim uz jautājumiem: jekabpils@lu.lv; 29146912 un 67860657.

Uz tikšanos kursos "Pedagoģiskās darbības pamati" sestdien, 24.februārī, plkst. 9.30, LU Jēkabpils filiālē!

Ikona_PDF.png PEDAGOĢISKĀS DARBĪBAS PAMATI, B programma, 72 stundas