Pasaules lielākā vides akcija - Zemes stunda 19.02.2018.

Zemes stunda 2010, Kanāda, Vankūveras sala
	© Jeremiah Armstrong / WWF-Canada

2018. gada 24. marts 20:30 - 21:30

Jau vienpadsmito reizi cauri laika joslām visā pasaulē svinēs Zemes stundu.

2018. gada 24. martā laikā no 20:30-21:30 ikviens iedzīvotājs, uzņēmums, ir aicināts simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.

Piedalies!

• Lai arī kur Tu būtu 2018. gada 24. martā 20:30 uz stundu izslēdz gaismu savā istabā, mājā, dzīvoklī.
  • Uzņēmumus, iestādes, organizācijas aicinām izslēgt uz Zemes stundas laiku ēku fasāžu dekoratīvo apgaismojumu vai nozīmīgu objektu, kas atrodas to teritorijā, (pieminekļu, ēku) dekoratīvo apgaismojumu.

Organizē pasākumus & aicini piedalīties citus!

• Organizē Zemes stundas pasākumu par vides tematiku pirms, Zemes stundas laikā vai pēc tās saviem draugiem, radiem vai tuvāk dzīvojošajiem iedzīvotājiem.
  • Aicini Zemes stundā piedalīties savus draugus, radus, kolēģus, kaimiņus – mutiski, rakstiski, video veidā vai izvietojot Zemes stundas plakātus (interesēties, rakstot uz info@pdf.lv).
  • Apmeklē citu rīkotus Zemes stundas pasākumus.
  • Uzņēmumi un iestādes un ir aicināti ievietot informāciju par Zemes stundu un reklāmkarodziņu mājaslapās vai citos informatīvajos izdevumos.
  • Izmaini ko savā dzīvesveidā! Apņemies un uzsāc videi draudzīgas iniciatīvas. Domāt un rīkoties videi draudzīgi ikdienā! Kā to darīt? Skaties te