Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Salas kultūras namā sāk darboties Rokdarbu studija 08.02.2018.
 

7. februārī Salas kultūras namā notika pirmā tikšanās Rokdarbu studijā. Šīs studijas idejas autore ir Ināra Ozoliņa, kas arī ir uzņēmusies atbildību to vadīt.

Ināra Ozoliņa aicina: „Adīsim, tamborēsim, taposim, audīsim! Uz nodarbībām gaidu gan rokdarbu pratējus, gan tos, kuri vēlas iemācīties tos. Mācīsimies izvēlēties pareizo dziju, adatas, salikt krāsas, adīt valnīšus un papēdi zeķēm. Iemācīsimies tapot ar grābekli, tamborēt ar dakšu, tamborēt sedziņas, spilvenus un pārklājus. Tālāk mācīsimies aust grīdceliņus un linu dvieļus”.

Ināra Ozoliņa rokdarbus darina jau no bērnības. Prasmes papildinājusi dažādos kursos. Darbojusies amatniecības centrā "Māzers", piedalījusies dažādās izstādēs, bet šogad Ināra aicina rokdarbnieces uz vērienīgu ieceri - adīt tautiskos cimdus un zeķes, lai piedalītos izstādē "Latvijai -100".

Rokdarbi_SalasKN_07022018.jpg

Visiem kam tuvi rokdarbi vai to apgūšana, gaidām Jūs Rokdarbu studijā „Rokdarbu vācelīte” katru nedēļu, trešdienā plkst. 18.00 2. st. Mazajā zālē. Sīkāka informācija: Ināras Ozoliņas mob.28705443

Informāciju sagatavoja: Maija Bataraga-Vilka
Amats: Salas KN direktore
Tālrunis: 65237870
E-pasts: salaskn@inbox.lv


  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome