Salas novads pārstāvēts Starptautiskajā tūrisma izstādē gadatirgū Balttour 2018 08.02.2018.

No 2. līdz 4. februārim Ķīpsalā norisinājās 25 gadu jubilejas izstāde “Balttour 2018”, kas vienuviet pulcēja 860 tūrisma uzņēmumus un to pārstāvjus no 39 pasaules valstīm. Uzzināt dažādu valstu tūrisma iespējas, atklāt jaunus maršrutus, iegādāties ceļojumu sev un ģimenei bija ieradušies vairāk interesentu nekā pērn – kopā 29 630.

Balttour_0202_04022018.jpg

Trīs dienu garumā tematiskajā hallē “Apceļo Latviju!” Salas novads pārstāvēja sevi, kā arī koordinēja darbu Sēlijas pudurī Zemgales kopējā stendā. Šogad Sēlijas puduri pārstāvēja 6 novadi – Aknīstes, Jaunjelgavas, Jēkabpils, Neretas, Salas un Viesītes.

Nepieredzētā krāšņumā sevi prezentēja visi četri Latvijas novadi – Kurzeme, Zemgale, Latgale un Vidzeme. Stendi bija viens par otru krāšņāki! Pašmāju tūrisma speciālisti pārsteidza ar neskaitāmi daudz jauniem maršrutiem, apskates objektiem, pasākumiem un atraktīvie piedāvājumiem. Gan lieli, gan mazi izstādē varēja iesaistīties dažādās aktivitātēs – piedalīties meistarklasēs, uzspēlēt aizraujošas spēles, pārbaudīt līdzsvaru uz SUP dēļa, piedalīties virtuālajās velo sacensībās un vēl daudz ko citu. Turklāt uz Lielās skatuves visas dienas bija iespēja baudīt piesātinātu programmu.

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Amats: Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Tālrunis: 29156210
Epasts: referente@salas.lv