Aicinājums lauku tūrisma uzņēmējiem 08.02.2018.

Sākas gatavošanās akcijai "Atvērtās dienas laukos", kas norisināsies 4.-5. maijā.

Aicinām ikvienu lauku tūrisma uzņēmēju pievienoties šai akcijai un kopīgi popularizēt laukus un savus audzētos, ražotos produktus. Šī akcija jau kļuvusi par tradīciju – iesākt vasaras tūrisma un ražošanas sezonu ar plaši atvērtām durvīm, aicinot visus interesentus, klientus, kaimiņus un vienkārši zinātkāros uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar bagātīgo piedāvājumu, ko var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos. Šogad "Atvērtās dienas laukos" notiks jau septīto reizi un šis būs otrais gads, kad akcija vienlaikus norisināsies gan Latvijā, gan Lietuvā.

Kā ierasts, lai piedalītos akcijā, ikviens akcijas dalībnieks (lauku tūrisma uzņēmējs) izstrādā īpašo akcijas piedāvājumu, kas var ietvert draudzīgas atlaides, degustācijas, ražošanas procesa izzināšanu, jautras izdarības un spēles, izzinošas aktivitātes, amatu demonstrēšanu, radošās darbnīcas, tehnikas demonstrēšanu, iespēju iegūt suvenīrus un dāvaniņas u.c. aktivitātes.

Te paraugam varat aplūkot 2017. gada pavasara akcijas dalībnieku piedāvājumus: http://www.celotajs.lv/lv/conf/170527-ADL/dalibnieki.

Informējiet, ja šī gada akcijas piedāvājums ir nemainīgs un būs tāds pats kā pirms gada.

Šogad mūsu valsts 100gadē aicinām būt radošiem un iespēju robežās akcijas piedāvājumus veidot saistībā ar valsts 100gadi, kā arī neaizmirst par "Baltā galdauta svētkiem", kas norisināsies 4. maijā - vienā no akcijas dienām.

Lūdzam sazināties ar Latvijas Lauku tūrisma asociāciju "Lauku ceļotājs", ja ir kādi jautājumi par akcijas norisi vai piedāvājuma veidošanu.

Aicinājums pieteikt savu dalību, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU un nosūtot to "Lauku ceļotājam" līdz š.g.  2. martam rakstot uz e-pastu: lauku@celotajs.lv.

Ikona_PDF.png Uzsaukums saimniekiem

Akcijas organizatori:

Latvijas Lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs" un Lietuvas Lauku tūrisma asociācija "Atostogos kaime".

Akcija norisinās projekta “Lauksaimniecības tradīciju mantojums agro-tūrismā Latvijā un Lietuvā” (Agriheritage, LLI-65) ietvaros, ko finansē Eiropas Savienības Interreg Latvijas - Lietuvas programma 2014. - 2020. gadam no Eiropas Reģionālā attīstības fonda.

LV-LT

Informāciju sagatavoja: Latvijas Lauku tūrisma asociācija  "Lauku ceļotājs"
E-pasts: lauku@celotajs.lv