Dzīvokļu īpašniekiem Salas novadā 01.02.2018.

Jaunais gads ir sācies ar jaunām iecerēm un arī jauniem darba plāniem. 2017. gada nogalē Salas novadā bija Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārbaude, kurā tika apsekotas daudzdzīvokļu mājas, par apkures ierīču izmantošanu daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās un Ministru kabineta 2016. gada 19. aprīļa noteikumu Nr.238 “Ugunsdrošības noteikumi” ievērošanu.

Lai tiktu izpildītas ugunsdrošības prasības tika veikti pasākumi, kurus noteikti ir pamanījuši vairākums dzīvokļu īpašnieku un īrnieku. Pie kāpņutelpas ārdurvīm ir uzlikta zīme: “Nesmēķēt 10 metrus no ieejas durvīm” un kāpņutelpā ir ielikta ugunsdrošības instrukcija, kura būtu jāizlasa ikvienam iedzīvotājam. Šajā instrukcijā ir ne tikai jaunie  ugunsdrošības noteikumi un prasības, bet arī kārtība kādā rīkoties ugunsnelaimes gadījumā. Iesaku visiem dzīvokļos dzīvojošiem iedzīvotājiem izlasīt instrukciju un būt informētiem par rīcības plānu ugunsnelaimes gadījumā.

Februāra, marta un aprīļa mēnešos tiks rīkotas ikgadējās dzīvokļu īpašnieku kopsapulces. Dzīvokļu īpašnieki tiks informēti par 2017. gadā padarīto un 2018.gadā veicamajiem darbiem daudzdzīvokļu dzīvojamajā mājā. Lūgums visiem dzīvokļu īpašniekiem būt atbildīgākiem par savas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas kopīpašuma daļu un aktīvāk piedalīties  mājas pārvaldīšanā.

Ja ir radušies jautājumi par pārvaldīšanu, par darbu organizēšanu vai būvniecību, variet izteikt savus priekšlikumus, jautājumus vai arī sūdzības uz elektronisko adresi parvaldnieks.vigkom@inbox.lv  .

Informāciju sagatavoja: Guntars Jucītis
Amats: SIA Vīgants namu pārvaldnieks