Jaunieši kopā ar vietējiem politikas veidotājiem izstrādā rekomendācijas 31.01.2018.

Kā jau iepriekš tika ziņots, janvāra sākumā Salas kultūras namā notika vietējā līmeņa konsultācijas starp pašvaldības politikas veidotājiem un jauniešiem par Strukturētā dialoga 6. cikla tematisko prioritāti «Jaunieši Eiropā - kas tālāk?».

Pasākums bija viena no projekta „Spīk!” aktivitātēm, un tas norisinājās pēc „kafija ar politiķiem” metodes. Pasākuma laikā jaunieši kopā ar vietējiem politikas veidotājiem apsprieda četrus jautājumus:

• Kas varētu palīdzēt jauniešiem izvirzīt nākotnes mērķus?
  • Kas varētu palīdzēt jauniešiem tikt galā ar stresa situācijām un krīzes periodiem?
  • Kam būtu jāmainās, lai padarītu lauku reģionus pievilcīgākus jauniešiem?
  • Kādām fiziskām telpām ir jābūt pieejamām jauniešiem, lai veicinātu to personisko, kultūras un politisko attīstību?

Visiem Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam 1.5. apakšsadaļas “Strukturētā dialoga vietējo konsultāciju nodrošināšana” projektu īstenotājiem vietējā līmeņa konsultācijas starp pašvaldības politikas veidotājiem un jauniešiem par Strukturētā dialoga 6. cikla tematisko prioritāti «Jaunieši Eiropā - kas tālāk?» bija jāīsteno līdz 24.janvārim, savukārt konsultāciju rezultāti Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūrai jāiesniedz līdz 31.janvārim. Piedāvājam sabiedrību iepazīties ar mūsu novadā izstrādātajām rekomendācijām (skat. tabulu).

Ikona_PDF.png Konsultāciju jautājumi un izstrādātās rekomendācijas

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros

Informāciju sagatavoja: Vita Tropa
Amats: Jaunatnes lietu speciāliste