SIA “Dona” svin 25 pastāvēšanas gadu jubileju 30.01.2018.

29.janvārī SIA “Dona” atzīmēja savas pastāvēšanas 25 gadadienu. Pasākums kopā pulcēja uzņēmuma īpašnieces, vadību, darbiniekus un ciemiņus.

Valdes priekšsēdētājs Kārlis Zemešs svētku uzrunā uzsvēra, ka: “Cilvēka mūžā 25 gadi nav gan nekas dižs, bet uzņēmuma mūžā tas ir apzināts sasniegums. Ceturtdaļgadsimts maizes ceptuvei “Dona” tas patiesi ir vērā ņemams gada skaitlis, atminoties darbības sākumu ar 25 strādājošajiem un mūsdienām, kad uzņēmumā strādā vairāk nekā 100 darbinieku.”

SIA_DONA_25g_jubileja_29012018.jpg

SIA "Dona" ir dibināta 1993. gada 25.maijā. Uzņēmumā strādājošie ir Latvijas patrioti un maksimāli cenšas izmantot vietējās izejvielas. „Dona” ir ceturtais lielākais uzņēmums Latvijā pēc maizes ražošanas apjoma, kur katru kukulīti veido ar rokām. Biznesa veiksmes pamatā ir domāšana par savas valsts cilvēkiem un godīgums. Daudzi ražotie produkti saņēmuši diplomus un medaļas par kvalitāti un izcilo garšu. Uzņēmums ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Salas novadā. Atvērtas tirdzniecības vietas Jēkabpilī un Daugavpilī. Uzņēmuma apgrozījums 2016.gadā ir 3.2 milj. eiro. 2017. gadā renovēts un modernizēts “Donas” veikals pie ražotnes Salā.

Salas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe SIA “Dona” īpašniecēm Mairai Tauriņai un Valdai Golubovai katrai dāvanā pasniedza Sēlijas novadu kopīgi veidoto grāmatu “No Sēlijas pūra” par vietējām kultūrvēstures bagātībām. Savu artavu grāmatas tapšanā ieguldīja arī Salas novada pašvaldība. Domes priekšsēdētāja pateicās uzņēmuma īpašniecēm un darba kolektīvam par uzņēmību, kā arī apsveica nozīmīgajā pastāvēšanas jubilejā, novēlot tikpat ražīgi un kvalitatīvi strādāt vēl vismaz 100 gadus.

Apsveicēju pulkam pievienojās arī SIA “Vīgants” valdes locekle Rita Audriņa. Īpašu gaisotni pasākuma laikā radīja Atašienes folkloras kopas “Vīraksne” vadītāja Anita Gavare.

SIA "Dona" īpašnieces arī pateicās visam darba kolektīvam par ieguldīto darbu maizes ceptuves attīstībā, īpaši suminot piecus darbiniekus, kuri uzņēmumā nostrādājuši kopš tā dibināšanas - 25 gadus.

Pasākuma kulminācijai bija sarūpēta pašu maiznīcas “Dona” cepēju darinātā  lielā jubilejas torte.

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Amats: Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Tālrunis: 29156210
E-pasts: referente@salas.lv