Zemgale - 22 krāšņās pastmarkās un pastkartēs 25.01.2018.

Salas_novads_pastmarka.jpg

Zemgali ir jāiepazīst, jāizgaršo, jāiemīl un jāsajūt! Gaidāmajā starptautiskajā izstādē – gadatirgū “Balttour 2018” par to varēs pārliecināties ikviens apmeklētājs, kurš nepaies garām plašajam Zemgales Plānošanas reģiona, ar pašvaldību finansiālu atbalstu iekārtotajam stendam.

Ar daudzpusīgu, dažādām interesēm atbilstīgu piedāvājumu izstādē būs pārstāvētas visas 22 reģionā ietilpstošās pašvaldības, kas tradicionāli apvienojušās sešos sadarbības puduros. Vienu no tiem veido Jelgavas pilsēta, Jelgavas un Ozolnieku novadi, otru – Jēkabpils pilsēta un Krustpils novads, trešo – Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadi, ceturto – Auces, Dobeles un Tērvetes novadi, piekto – Aizkraukles, Pļaviņu, Kokneses un Skrīveru novadi, bet sesto, tā dēvēto Sēlijas puduri – Aknīstes, Jaunjelgavas, Jēkabpils, Neretas, Salas un Viesītes novadi.

Stenda noformējumam oriģinalitāti piešķirs katrai pašvaldībai īpaši izveidota krāšņa pastmarka, kas sevī ietver pašvaldības nosaukumu, ģerboni un konkrētajai teritorijai visraksturīgākā tūrisma objekta vai ainavas fotoattēlu. Gatavojoties izstādei, limitētās skaitā ir izgatavotas arī 22 veidu drukātas pastkartes. Stenda apmeklētāji izvēlētās pilsētas vai novada pastkarti bez maksas kā sveicienu varēs nosūtīt kādam īpašam cilvēkam, aicinot viņu apceļot šo vietu. Interesenti, norādot precīzu saņēmēja pasta adresi, turpat stendā minēto pastkarti varēs arī iemest speciālā pastkastītē, bet organizatori, pēc izstādes slēgšanas, nodrošinās tās nosūtīšanu.

Informāciju sagatavoja: Juris Kālis,
Amats: ZPR sabiedrisko attiecību speciālists