Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Pie tases kafijas tiekas Salas novada jaunieši un pašvaldības politikas veidotāji 15.01.2018.
 


Trešdien, 10.janvārī, Salas kultūras namā neformālā gaisotnē notika  vietējā līmeņa konsultācijas starp pašvaldības politikas veidotājiem un jauniešiem par Strukturētā dialoga 6. cikla tematisko prioritāti «Jaunieši Eiropā - kas tālāk?».

Pasākums bija viena no projekta „Spīk!” aktivitātēm, un tas norisinājās pēc „kafija ar politiķiem” metodes. Pasākumu vadīja biedrības “Jaunatnes līderu koalīcija” valdes priekšsēdētāja un jaunatnes jomas eksperte Inese Šubēvica.

Pasākumā piedalījās Biržu pamatskolas, Biržu internātskolas un Salas vidusskolas jaunieši, skolotāji, pašvaldību darbinieki un politiķi.

Jauniesu_dome_Kafija_ar_politikiem.jpg

Jaunieši kopā ar vietējiem politikas veidotājiem pārsprieda šādus jautājumus:

  1. Kas varētu palīdzēt jauniešiem izvirzīt nākotnes mērķus?
  2. Kas varētu palīdzēt jauniešiem tikt galā ar stresa situācijām un krīzes periodiem?
  3. Kam būtu jāmainās, lai padarītu lauku reģionus pievilcīgākus jauniešiem?
  4. Kādām fiziskām telpām ir jābūt pieejamām jauniešiem, lai veicinātu to personisko, kultūras un politisko attīstību?

Diskusiju rezultātā tika izstrādātas reāli ieviešamas rekomendācijas vietējam, nacionālam un Eiropas līmenim par Strukturētā dialoga 6. cikla tēmu “Jaunieši Eiropā: Kas tālāk?”.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Informāciju sagatavoja: Vita Tropa

Amats: Jaunatnes lietu speciāliste

Tālrunis: 28223904

E-pasts: vita.tropa@inbox.lv

 

  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome