Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Novada iedzīvotāji aicināti veikt ierakstus TAUTAS SAIMES GRĀMATĀ 08.01.2018.
 

Pēc Rīgas Aktīvo senioru alianses iniciatīvas ir izveidota Latvijas valsts simtgadei veltīta “Tautas saimes grāmata”, kas ceļo pa Latviju un kurā katram iedzīvotājam ir unikāla iespēja ļoti personiski uzrunāt valsti.

Svinīgā brīdī, vakarā, kad tika iedegta Salas novada galvenā egle “Tautas Saimes grāmata” tika nodota Salas novada pašvaldības rīcībā.

Latgales Reģionālās televīzijas veidoto sižetu var skatīt: https://www.youtube.com/watch?v=yrBhlqVzLm8

Latgales Reģionālās televīzijas raidījumu "Pieci novadi Latvijā" translē Rīga TV 24 ēterā darbadienās pulksten 6.00 un 7.30 un brīvdienās pulksten 8.30  raidījumu "Nedēļa novados".

Sižetu arhīvs internetā:

https://www.youtube.com/user/LatgalesRegionalaTV/

http://www.tvnet.lv/online_tv

http://play24.lv/birka/latvija-novados

Tautas_Saimes_gramata.jpg

Ikviens, kas vēlas ierakstīt individuālo vai kolektīvo ierakstu Tautas saimes grāmatā, to var paveikt, ņemot vērā grāmatas ceļošanas ceļus un laikus pa Salas novadu. Grafiku skatīt ŠEIT

Uzziņas pa tālruni 29156210 vai e-pastu referente@salas.lv

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Amats: Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Tālrunis: 29156210
E-pasts: referente@salas.lv
  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome