Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Turpinās pieteikšanas bezmaksas latviešu valodas kursiem 19.12.2017.
 


Jēkabpils Tālākizglītības un informācijas tehnoloģiju centrs (TITC) sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu projekta “Latviešu valodas kursi Jēkabpils pilsētas un apkārtējo novadu: Krustpils, Jēkabpils, Salas, Aknīstes, Viesītes un Pļaviņu pilsētas iedzīvotājiem” ietvaros uzsāk dalībnieku reģistrāciju  latviešu valodas kursos.

Aicinām kursos apgūt vai pilnveidot latviešu valodas prasmes iedzīvotājus, kuru dzimtā valoda nav latviešu valoda, kuri nav bezdarbnieki, darba meklētāji vai skolēni. Priekšroka – jauniešiem vecumā līdz 25 gadiem. Mācības notiek grupās, ņemot vēra zināšanu līmeņus – A1, A2, B1, B2, C1.

Kursi ir BEZ MAKSAS, noslēgumā kursanti kārto (arī bez maksas) pārbaudījumu Valsts izglītības satura centrā.

Kursu dalībnieku reģistrācija un testēšana no 11. 12. 2017. -26.01.2018.

Pieteikšanās: pa tālr. 65221333, e-pasts: titc@titc.lv  

Reklāmas informatīvais materiāls ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu.  Par reklāmas informatīvā materiāla saturu atbild Jēkabpils TITC, līgums Nr.2017.LV/LV/17/11.

Informāciju sagatavoja: Inga Grīnberga
Jēkabpils Tālākizglītības un informācijas tehnoloģiju centrs
Tālrunis: 652 21333, 26101166

  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome