"Radošais sprādziens 2018" jauniešiem 15.12.2017.

Jau pavisam drīz notiks tikšanās – “Radošais sprādziens 2018”, kurā satiksies jaunieši no visas Latvijas, kuri meklē izaicinājumus un grib kaut ko vairāk nekā ikdiena piedāvā! Jaunieši, kuri vēlas PAŠI lemt savā dzīvē, vēlas pilnveidot sevi, kuri  grib satikt citus  līdzīgi domājošus, kuri jūt, ka VARĒTU DARĪT lielas lietas!

Biedrība "Es varu visu!"  aicina uz tikšanos ar Vitu Brakovsku 6.janvārī , Rīgā, Biznesa augstskolā `Turība", plkst.11.00  - 15.00 "RADOŠAIS SPRĀDZIENS"! Pieteikšanās līdz 30.decembrim: http://ej.uz/Radosais_Spradziens

“"Es varu visu!" arī ir tas sauklis, ko ļoti gribas jauniešos (un vispār tautā!) `iesēt`,” saka biedrības valdes locekle  Kadrija Beirote. “Lai tas aug augumā un stiprina! Nevis ar augstprātības piegaršu un vīzdegunību, bet ar pārliecību, spītību un ticību saviem spēkiem, ticību tam , ko dara. Ar prieku par to, ko dara. Jā, varbūt daudz, kas pie mums nav viegli, un daudz, ko gribētos citādāk, taču - ja DARA, tad VAR. Tikai neatlaidību, darītprieku un - uz priekšu!”

“RADOŠAIS SPRĀDZIENS”  rosinās ģenerēt idejas, šī diena būs bagāta ar daudz un dažādiem pieredzes stāstiem  -  kā cilvēkiem izdodas no "nekā" uzsākt kaut ko  ar savu radošo, vēl rāmīšos neielikto prātu,  drosmi, entuziasmu, ideju un neatlaidību!

Būs iespēja satikt  citus jauniešus no citām mācību iestādēm un uzņēmumiem, iekustināsiet savus prātus   un pilnīgi noteikti – saņemt milzu iedvesmas poti, lai jauno gadu varētu sākt pilni darīt-gribas un pilni enerģijas!

PIESAKIES (vēlams līdz 30.decembrim), NĀC, ņem līdzi savus draugus un paziņas un IEKUSTINI savu prātu Lielām Lietām!

Pateicotis bankas “Citadele”, biznesa augstskolas “Turība” un Vitas Brakovskas atbalstam,  dalība šajā pasākumā ir BEZ maksas!

Ja kādi jautājumi, ierosinājumi, vēlme kā palīdzēt kā brīvprātīgajam, raksti, zvani, dod ziņu!

Kadrija Beirote, kadrijab@gmail.com, 29156958.

radosais_spradziens_2018.jpg

Informāciju sagatavoja: Kadrija Beirote
Amats: biedrības “Es varu visu!” valdes locekle
Tālrunis: 29156958