Salas novada Jauniešu dome prezentē sevi projekta „Spīk!” ietvaros 14.12.2017.

Piektdien, 8.decembrī, Salas novada bērnu un jauniešu centrā norisinājās projekta „Spīk!” otrā aktivitāte - Salas novada Jauniešu domes prezentācijas vakars „Iepazīsimies!”.

Jauniesu_dome_Iepazisanaas_08122017.jpg

Prezentācijas vakarā jaunieši iepazīstināja ar sevi un to, kāda ir viņu motivācija darboties Jauniešu domē, labprāt dalījās ar šajā gadā piedzīvoto (gan kā organizatoriem, gan kā dalībniekiem), kā arī pastāstīja par nākamā gada plāniem. Tāpat jaunieši ieskicēja to, kādu viņi tuvākajā nākotnē vēlētos redzēt Salas novadu. Būtiska jauniešiem šķiet sporta infrastruktūras sakārtošana, daudzi vēlētos, lai Salā tiktu atjaunots peldbaseins. Arī labi apmaksāta darba iespējas ir būtisks faktors, lai pēc studijām viņi atgrieztos savā novadā un te veidotu savu ģimeni.

Lai nedaudz atraisītu pasākuma dalībniekus, Jauniešu domes biedri piedāvāja izspēlēt dažas spēles. Spēlē „Turpinājums sekos..” dalībnieku uzdevums bija pabeigt iesākto teikumu. Šī spēle veicina sevis izzināšanu un pilnveidošanu un dod iespēju uzzināt par citu cilvēku uzskatiem un vērtībām. Savukārt spēlē „Kas es esmu?” svarīgi ir pareizi formulēt jautājumu, lai uz to varētu atbildēt ar „Jā!” vai „Nē!”. Spēle rosina fantāziju, ir lielisks veids, kā jautri pavadīt laiku.

Pasākuma izskaņā pasākuma dalībnieki piepildīja kasti ar vēlējumiem un ieteikumiem Salas novada Jauniešu domei, lai iedrošinātu un mudinātu jauniešus darboties vēl aktīvāk!

„Lai gan bijām satraukušies, tomēr pasākums, manuprāt, izdevās! Šī prezentācija bija tāds kā kopsavilkums par 2017.gadu ar nelielu ieskatu nākamajā gadā plānotajās aktivitātēs!” tā pēc pasākumu teica Salas novada Jauniešu domes priekšsēdētāja vietnieks Krišjānis Ivbulis.

Pasākumā piedalījās 18 dalībnieki. Paldies visiem dalībniekiem par atsaucību un kopā būšanu!

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Informāciju sagatavoja: Vita Tropa

Amats: Jaunatnes lietu speciāliste