Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Salas vidusskolā turpinās karjeras atbalsta projekts 12.12.2017.
 

VIAA_logo_pieauguso_izglitiba.jpg


6. decembrī Eiropas Savienības fonda projekta Nr.8.3.5./16/I/011 ‘’Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs’’ ietvaros Salas vidusskolas 2.klases skolēni apmeklēja Interešu un izglītības centru Lielvārdē, lai iepazītos ar inženiera profesiju.

Salas_vsk_karjeras_projekts_2kl_06122017.jpg

Nodarbības laikā skolēnus iepazīstināja ar vienkāršajiem mehānismiem. Viņiem bija iespēja pašiem iejusties inženiera profesijā un uzbūvēt lapu pūtēju no LEGO. Skolēni nonāca pie secinājuma, ka inženiera profesija prasa lielu pacietību un uzmanību, arī daudzas praktiskas zināšanas.

Nodarbība bija vērtīga, skolēni nodarbināti un patiesi iepriecināti par rezultātu. Varbūt kādu dienu kāds no viņiem kļūs par labu inženieri.


Informāciju sagatavoja:
Liene Petrovska, 2.kl.audzinātāja
Dace Tropa, pedagoģe, karjeras konsultante
  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome