Zemgales Gada uzņēmējs no Salas novada – SIA Sēļi 05.12.2017.

Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) sadarbībā ar pašvaldībām otro reizi organizēja krietnāko uzņēmēju godināšanu, kas notika piektdien, 1.decembrī, Rundāles pilī. Lai pateiktos par aktīvo un veiksmīgo sadarbību 2017.gadā, Salas novada pašvaldība šim pasākuma šogad bija nominējusi SIA “Sēļi”. Īpaši darinātu piemiņas zīmi, Atzinības rakstu un naudas balvu Rundāles pilī saņēma SIA “Sēļi” vadītājs Juris Rinčs.

Uznemeju_gada_balva_Rincs_01122017.jpg

Saskaņā ar Zemgales Attīstības padomes apstiprināto nolikumu visas 22 reģionā ietilpstošās pašvaldības izraudzījās katra vienu titula “Gada uzņēmējs Zemgalē 2017” cienīgu ieguvēju. Šādu atzinību var saņemt vidējo un mazo uzņēmumu īpašnieki, kuru uzņēmums reģistrēts vai veic saimniecisko darbību konkrētās pašvaldības teritorijā. Turklāt pretendentiem nedrīkst būt nodokļu vai nodevu parādu, kā arī pārkāpumu darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības jomā.

Pārējo kritēriju starpā minēta uzņēmuma darbības pozitīvā ietekme uz novada vai pilsētas, kā arī reģiona ekonomisko izaugsmi un sociālo problēmu risināšanu. Līdztekus tam pretendentam jāveicina videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešana, ar savu produkciju jābūt aktīvam vietējā vai ārzemju tirgus dalībniekam. Tāpat īpaši augstu tiek vērtēts radošums uzņēmumā, kā arī sabiedriskā aktivitāte.

Pērn par Zemgales Gada uzņēmēju no Salas novada kļuva SIA “Rītausma” un tās vadītāja Lāsma Bekina.

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Amats: Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Tālrunis: 29156210