Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Salas vsk. vidusskolēniem notika seminārs/diskusija par karjeras iespējām nākotnē 28.11.2017.
 2017.gada 23. novembrī Salas vidusskolā  10.-12. klases skolēniem notika seminārs/diskusija ar lektoru Mārtiņu Geidu Eiropas  karjeras projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Salas_vsk_karjera_23112017.jpg

Jau ar pirmajām minūtēm lekcijā tika atrasta pieeja katram skolēnam un visai klausītāju auditorijai kopumā. Viegli, taktiski un nemanāmi tika  iekarota skolēnu uzticība. Lektora aizraujošais stāstījums par savas dzīves karjeras  meklējumiem, izaugsmi, pārdomām un secinājumiem.

Skolēniem tika dota iespēja apzināties personīgās prasmes, iesaistoties prasmju pārbaudē,  jautājumu- atbilžu formā, kam sekoja refleksija.

Izskanēja  jauniešu mūžīgais jautājums, kāpēc man jāmācās tāds vai cits priekšmets, kurā gūto nākotnē diez vai izmantosim. Jā, tas ir aktuāls  jautājums daudziem, taču lektors sarunā ar jauniešiem uzzināja viņu domas un prasmīgi informēja skolēnus, ka katrā mācību priekšmetā  viņi apgūst daudz prasmju, kuras viņiem noderēs tālākās dzīves karjeras izaugsmei, kļūst erudīts.

Tika aktualizēts jautājums par CV teksta un ķermeņa valodu darba intervijā. Kur ir patiesība? Tika modelēti dzīves stāsti, lai jaunieši savā nākotnes karjeras izvēlē mazāk viltos un izprastu perspektīvu, apsverot dažādus variantus.

VIAA_logo_pieauguso_izglitiba.jpg

Informāciju sagatavoja: Dace Tropa

Amats: Salas vidusskolas PKK

  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome